باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
یکشنبه 26 فروردین ماه 1403 ساعت 02:47:07
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

مربی مس کرمان: شخصیتی در حد مس کرمان به خود گرفتیم

چهارشنبه 8 آذر ماه 1402 ساعت 17:21

مربی تیم فوتبال مس کرمان در پایان بازی برابر چادرملو با تشکر از تلاش بازیکنان تیمش، بازی آن ها را شایسته کسب پیروزی در این مسابقه سخت دانست.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ آقای وحید فاضلی در پایان این بازی گفت: دو تیم از تیم های با کیفیت لیگ یک این فصل محسوب می شدند و برای بازی فوتبال به زمین آمدند و همین سبب شد که یک مسابقه جذاب را در این دیدار شاهد باشیم.

وی با اشاره به شروع خوب تیم مس کرمان گفت: بر اساس استراتژی که داشتیم حریف را غافلگیر کردیم و دو گل خود را هم بر همین اساس به آن ها زدیم اما لازم بود که در دقایق پایانی نیمه اول بیشتر بر بازی مسلط باشیم و گلی دریافت نکنیم که متاسفانه این اتفاق رخ نداد و در نیمه دوم نیز با شوت زیبای بازیکن حریف بازی به تساوی کشیده شد اما در ادامه کار موقعیت های خوبی برای زدن گل سوم داشتیم که این موضوع نشان می دهد تیم مس کرمان در زمین حریف و در این بازی سخت شخصیت کسب پیروزی را داشت.

مربی مس کرمان با بیان اینکه هفته به هفته به شخصیت اصلی مس کرمان بیشتر نزدیک می شویم گفت: پروسه ای اتفاق افتاد که تیم در ابتدای فصل تا رتبه شانزدهم عقب گرد داشت و من نمی خواهم کادر فنی قبل را از این بابت زیر سوال ببرم کلام من در این است که این اتفاق موجب شده بود از نظر شخصیتی و روانی تیم مس کرمان دچار چالش شود ولی خوشبختانه هفته به هفته در جریان مسابقات بیشتر به شخصیت مس کرمان نزدیک می شویم و بازی امروز ما نیز در همان راستا بود.

فاضلی در ادامه افزود: ما در این پروسه از بازیکنان جوان و آینده دار استفاده می کنیم و بازی آبادی پیشه به عنوان یک بازیکن 18 ساله در کنار سایر بازیکنان جوان تیم مثل صالح محمدی نشان از همان شخصیت سازی بیشتر برای تیم دارد.

وی با عذرخواهی از هواداران تیمش بابت عدم کسب سه امتیاز در این بازی گفت: قطعا در هفته های پیش رو این شخصیت سازی با کسب پیروزی های بیشتر همراه خواهد شد و من تقاضا دارم از هواداران تیم مس کرمان که بیشتر این تیم را مورد حمایت قرار دهند.

مربی مس کرمان در رابطه با صحنه گل آفساید این تیم گفت: صحنه را باید مجددا مورد بررسی قرار دهیم امام آنچه که در این باره مورد اعتراض ما قرار گرفت نحوه اعلام آفساید بود به طوری که اگر داور قصد مردود کردن گل را داشت می بایست بلافاصله بعد از گل آن را مردود کند اما وقفه و مکث برای اتخاذ این تصمیم شوک بدی به تیم ما داد و این موضوع برای تیم دردسر ساز شد که جا داشت تیم داوری برروی این موضوع تسلط بیشتری داشته باشد.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=78784