باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
سه‌شنبه 5 تیر ماه 1403 ساعت 10:19:16
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

پیروزی 4بر0 مس کرمان برابر ذوب آهن در یک بازی دوستانه

شنبه 31 تیر ماه 1402 ساعت 21:49

تیم فوتبال مس کرمان در ادامه مراحل آماده سازی خود در اردوی تهران در یک بازی تدارکاتی به مصاف ذوب آهن رفت که با نتیجه قاطع 4بر0 به پیروزی رسید.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس، در این بازی گل های تیم مس را سعید حسین پور، علی وزیری پناه، محمد صبوری و خشایار زبرجد به ثمر رساندند.

تیم مس کرمان در این بازی که در زمین چمن مجموعه احمدآباد تهران برگزار شد با ترکیب حسین شهریاری، میلاد خدایی، ابولفضل علایی، علی تهامی، پوریا غلامی، محمد صبوری، عارف زینلی، سعید حسین پور، ایمان رازانی، امیر حسین یحیی زاده، علی وزیری پناه به زمین رفت.

در 45 دقیقه اول ابتدا سعید حسین پور برروی پاس یحیی زاده موفق شد در دقایق ابتدایی بازی برای مس گلزنی کند. در ادامه علی وزیری پناه برروی پاس عالی زینلی تک به تک شد و گل دوم را به ثمر رساند و محمد صبوری برروی پاس زینلی گل سوم مس کرمان را به ثمر رساند.

در نیمه دوم این مسابقه تدارکاتی تیم مس کرمان یک گل دیگر را از زاویه بسته برروی شوت دیدنی خشایار زبرجد به ثمر رساند که بهنام ایزدی با پاس خود این گل را ساخته و پرداخته کرد.

در این نیمه امین رضایی، مجتبی لطفی، صالح محمدی، معین قربانی، خشایار زبرجد، مهران امیری، امیرکاویانی، مهدی نجاتی، رضا نبی زاده، امیر حسین زنگی آبادی، ابولفضل نظری،بهنام ایزدی و امیر حسین بهزادی برای مس کرمان به میدان رفتند.

تیم ذوب آهن که در آستانه رقابت های لیگ برتر آخرین مراحل آماده سازی خود را پشت سر می‌گذارد در بازی تدارکاتی قبلی خود موفق شده بود تیم فولاد خوزستان را شکست دهد.

تیم فوتبال مس کرمان در آخرین بازی تدارکاتی خود در اردوی تهران روز چهارم مرداد ماه در پیکانشهر به مصاف تیم پیکان خواهد رفت.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=78391