باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
پنج‌شنبه 28 تیر ماه 1403 ساعت 17:39:38
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

زمان نقل و انتقالات و نام نویسی لیگ برتر بسکتبال کشور اعلام شد

یکشنبه 11 تیر ماه 1402 ساعت 09:46

از سوی فدراسیون بسکتبال کشور زمان نام نویسی برای فصل جدید لیگ برتر بسکتبال کشور و همچنین تاریخ نقل و انتقالات این رقابت ها اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ سازمان لیگ بسکتبال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تیم‌های لیگ برتری تا بیستم تیرماه فرصت دارند، آمادگی خود را برای فصل جدید لیگ برتر بسکتبال اعلام کنند.

سازمان لیگ بسکتبال طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که جلسه مجمع عمومی سازمان لیگ _ششم تیرماه_ با حضور حداکثر اعضا برگزار شد و به دلیل ضرورت برنامه‌ریزی هرچه دقیق‌تر مسابقات لیگ برتر آقایان، تیم‌های لیگ برتری تا بیستم تیرماه فرصت دارند تا آمادگی خود را جهت حضور در لیگ برتر بسکتبال فصل 1403-1402 به‌صورت کتبی به این سازمان اعلام کنند.

همچنین طبق مصوبه مجمع سازمان لیگ بسکتبال، تیم‌های شرکت کننده در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر در یک بازه زمانی مشخص مجاز به نقل و انتقال بازیکنان خود هستند.

 12 تیر تا 31 مرداد زمان مصوب برای نقل و انتقال بازیکنان جهت حضور در فصل جدید رقابت‌های بسکتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور است.

این در حالی است که پیش از این زمان مشخصی برای نقل و انتقال بازیکنان لیگ برتری بسکتبال مشخص نمی‌شد اما سازمان لیگ در نخستین سال فعالیت خود اقدام به تعیین بازه زمانی مشخص جهت سازماندهی بهتر فعالیت‌ها در این زمینه کرد.

هنوز زمان آغاز فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال مشخص نیست اما قرار است تاریخی در نیمه دوم - بعد از جام جهانی و بازی‌های آسیایی - برای آغاز مسابقات مشخص شود.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=78310