باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
یکشنبه 3 تیر ماه 1403 ساعت 01:25:36
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

حضور معاون باشگاه مس در گردهمایی مدیران باشگاه‌های بدنسازی و پرورش‌اندام استان کرمان

دوشنبه 8 خرداد ماه 1402 ساعت 11:48

گردهمایی بزرگ مدیران باشگاه‌های بدنسازی و پرورش‌اندام سراسر استان کرمان با حضور رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده مردم کرمان در مجلس، معاون باشگاه مس کرمان، مدیرکل ورزش و جوانان استان، رئیس و اعضای هیئت بدنسازی و پرورش‌اندام استان کرمان برگزار شد.

گردهمایی مدیران و مربیان باشگاه‌های بدنسازی استان کرمان با حضور دکتر پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، استاد منصور صادق‌نژاد معاون باشگاه مس، میثم پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان، محمد نصیری رییس، فرهاد خضر دبیر و سایر اعضا هیئت بدنسازی و پرورش‌اندام استان کرمان، منصور دامغانی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمان و ... برگزار شد.

صادق‌نژاد معاون باشگاه مس کرمان در این گردهمایی با تقدیر از مسئولان هیئت بدنسازی و پرورش‌اندام استان کرمان و آرزوی سلامتی برای مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: هیئت بدنسازی و پرورش‌اندام استان کرمان یکی از پرکار ترین هیئت‌های کشور و استان است و با گرفتن میزبانی‌های با ارزش نشان داده که مورد اعتماد فدراسیون قرار دارد.

او افزود: باشگاه مس کرمان خود را در کنار ورزش استان قرار داده و سعی کرده تمامی نقاط استان و ورزش‌های متفاوت را پوشش دهد.

صادق‌نژاد در پایان اضافه کرد: سال پیش‌رو یکی از سال‌های درخشان برای باشگاه مس و ورزش استان خواهد بود.

برپایه این گزارش؛ منصور صادق‌نژاد عضو هیئت رئیسه باشگاه مس کرمان و عضو هیات رئیسه هیات بدنسازی و  پرورش اندام استان نیز می‌باشد.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=78258