باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
شنبه 18 آذر ماه 1402 ساعت 18:02:52
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

هندبال مس برای رتبه سوم لیگ برتر در تهران به میدان می رود

سه‌شنبه 26 اردیبهشت ماه 1402 ساعت 15:47

تیم هندبال مس کرمان برای کسب عنوان سوم رقابت های لیگ برتر این فصل کشور، در بازی رده بندی روزهای اول و سوم خرداد ماه در تهران به مصاف تیم سپاهان نوین می رود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ هفته پایانی دور گروهی رقابت های لیگ برتر هندبال کشور روز چهارشنبه برگزار می شود و تیم مس کرمان که عنوان سومی خود را در مرحله گروهی این رقابت ها قطعی کرده است طبق برنامه میهمان تیم سپاهان نوین می باشد.

از آنجایی که این دیدار تاثیری در جایگاه دو تیم در جدور دور گروهی رقابت ها ندارد، این بازی برگزار نخواهد شد اما دو تیم مس کرمان و سپاهان نوین با توجه به کسب جایگاه های سوم و چهارم جدول در دور گروهی رقابت ها، بازی رده بندی این فصل را در روزهای اول و سوم خرداد ماه در تهران برگزار خواهند کرد.

همچنین تیم های سپاهان اصفهان و شاملی کازرون نیز به عنوان تیم های اول و دوم جدول دور گروهی در همین روزها بازی فینال را برگزار خواهند کرد تا در نهایت در پایان این دو بازی رفت و برگشت که در سالن فدراسیون هندبال در تهران برگزار می شود، تکلیف تیم های اول تا چهارم رقابت های این فصل مشخص شود.

هم‌اکنون در جدول رده‌بندی سپاهان  با 35 امتیاز در صدر است، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با 33 امتیاز در رده دوم قرار دارد و صنعت مس با 27 امتیاز سوم است. سپاهان نوین نیز با توجه به نتایج هفته قبل 25 امتیازی شد و رده چهارم خود را تثبیت کرد.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=78233