باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
شنبه 18 آذر ماه 1402 ساعت 19:01:00
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

مربی تیم پاراشنا مس کرمان: حمایت عالی باشگاه زمینه موفقیت در کشور را فراهم کرد

شنبه 16 اردیبهشت ماه 1402 ساعت 13:21

شورش دلپسند مربی تیم پارشنا مس کرمان که در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی با اقتدار تمام و کسب مدال های رنگارنگ به عنوان قهرمانی دست یافت، از مدیریت باشگاه مس بابت حمایت از تیم در جهت کسب این عنوان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ دلپسند در رابطه با این مسابقات گفت: سطح رقابت ها به واسطه انتخابی تیم ملی برای مسابقات پارآسیایی هانگژو در بالاترین سطح خود برگزار شد و تمامی تیم ها با نهایت قدرت خود وارد مسابقات شدند اما درخشش شناگران تیم ما در این رقابت ها فراتر از انتظار همه بود.

وی افزود: کسب مدال های متعدد و شکستن رکوردهای مختلف که سبب شد شناگران ما رنکینگ آسیایی خود را نیز بهبود ببخشند همگی دست آوردهای بزرگی از این رقابت ها بود که سبب می شود شنا جانبازان و معلولان کرمان در مسابقات آسیایی و جهانی پیش رو به نوعی پرچمدار کشور مطرح شود.

دلسپند با تشکر از آقای دکتر قرایی مدیرعامل باشگاه مس کرمان و سایر مدیران این باشگاه گفت: در این بازی ها از 14 تیم شرکت کننده به جز تیم کرمان فقط یک تیم دیگر دارای اسپانسر بود و این موضوع نشان می دهد که حمایت باشگاه مس کرمان از تیم شنا جانبازان و معولان کرمان تا چه اندازه در کسب این موفقیت نقش داشته است که امیدواریم با کسب این مدال ها جبران زحمات این عزیزان را داشته باشیم.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=78198