باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
یکشنبه 3 تیر ماه 1403 ساعت 01:23:55
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

رتبه ششم لیگ برتر برای بسکتبالیست های شایسته مس کرمان

سه‌شنبه 5 اردیبهشت ماه 1402 ساعت 10:49

در حالی که تیم بسکتبال مس کرمان در رقابت های این فصل لیگ برتر نسبت به بسیاری از رقبای خود از نظر مالی قابل رقابت با آن ها محسوب نمی شد اما با شایستگی تمام و با وجود یک تیم آینده دار موفق شد در جایگاه ششم این فصل لیگ برتر قرار بگیرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ بسکتبالیست های مس کرمان در سومین بازی دور پلی آف برای رسیدن به جمع چهار تیم پایانی رقابت ها، در کرمان مغلوب تیم قدرتمند ذوب آهن اصفهان شدند تا شگفتی سازی بزرگ از سوی این تیم کامل نشود اما شایستگی های این تیم با قرار گرفتن در رده ششم جدول بر بسکتبال کشور اثبات شد.

این تیم که نسبت به فصل قبل رقابت های خود یک پله صعود را نیز تجربه کرد، با تیمی جوان و آینده دار که درصد زیادی از آن را نیز بسکتبالیست های استان کرمان تشکیل می دادند، فصلی بسیار موفق را به اتمام رساند.

تیم بسکتبال مس کرمان در دور اول این رقابت ها از 22 بازی خود 11 برد و 11 شکست را ثبت کرد تا با کسب 33 امتیاز در رده هفتم دور اول گروهی این رقابت ها قرار بگیرد.

اما اوج کار تیم بسکتبال مس کرمان در مرحله دوم رقابت های لیگ برتر بود که موفق شد از 6 بازی خود در این مرحله و در مصاف با تیم های بزرگ و باامکانات با کسب 4 پیروزی و 2 شکست به عنوان سرگروه به مرحله پلی آف صعود کند.

شاگردان محمدرضا اسلامی از همه ابعاد در رقابت های این فصل عملکردی عالی را به ثبت رساندند و بسیار فراتر از انتظارها بازی های خود را به اتمام رساندند.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=78161