باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
دوشنبه 1 مرداد ماه 1403 ساعت 14:09:37
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

سرمربی بسکتبال مس کرمان: در بازی های پلی آف پیش رو محکم تر خواهیم بود

دوشنبه 28 فروردین ماه 1402 ساعت 10:22

سرمربی تیم بسکتبال مس کرمان می گوید تیمش در شرایط بازی نبود و در مقابل تیم بزرگ ذوب آهن گرفتن چنین نتیجه ای با اختلاف 4 امتیاز یک اتفاق خوب برای تیمش است و به طور قطع در دو بازی آینده از همان ابتدا وارد جو مسابقه قرار خواهند گرفت.

 محمدرضا اسلامی سرمربی بسکتبال مس کرمان پس از باخت تیمش در اولین بازی پلی آف، اظهار داشت: بازی خوبی بود، با توجه به اینکه تیم ماه حدود 34 روز بازی نکرده بود از شرایط بازی دور بود، در مقابل ما تیم ذوب آهن مرتب با فاصله کم در مسابقات غرب آسیا در سطح بالا مسابقه داشت و تیم آنها در شرایط و جو بازی بود، بازی خوبی به نمایش گذاشتیم.

وی افزود: تیم ما در اواسط کوارتر چهارم کمی شرایط بازی کرد که البته من رضایت ندارم چرا که اعتقاد دارم تیم ما باکیفیت بهتری بازی می کند. احساس می کنم همانگونه که از ما در شرایط مسابقه نبودیم، داوران هم در شرایط مسابقه نبودند، اصلا به برد و باخت کاری ندارم، حریف ما این قدر قدرتمند و توانمند است از نظر بازیکن خوب، با کیفیت و ملی پوش و کادر فنی با دانش تیم، تیم گردن کلفتی است، البته که ما هم گردن کلفت بازی کردیم.

سرمربی مس کرمان با انتقاد از داوری اضافه کرد: سوتهایی  زده می شد که درست نبود، نمی توان در یک سمت سوت خطایی را بزنید و در سمت دیگر برای خطایی که به مراتب شدیدتر بود سوت غیر ورزشی نزنید و سوت خطای معمولی زده شود.

وی ادامه داد: نمی گویم دلیل باخت ما داوری بود؛ اما داور اصلا اجازه بازی به دو تیم نداد. مسابقات تیم ذوب آهن را در مسابقات غرب آسیا مشاهده کردید، چقدر تیمها پر برخورد و فیزیکی بازی کردند. باید اجازه داد بسکتبال بازی شود، در نیمه دوم همه بازیکنان دو تیم بیشتر از 3 خطا داشتند، ما سعی کردیم تیم را مدیریت کنیم که بازیکنی را از دست ندهیم؛ اما در ذوب آهن چنین اتفاقی افتاد و فکر می کنم اولین بازی لیگ بود که ذوب آهن در یک کوارتر چند بازیکن خود را از دست داد. باید برای این مسأله فکری کرد چرا که بازیکنان ما به این نحوه قضاوت عادت می کنند و بعد در مسابقات خارج از ایران بازیها فیزیکی است و آسیب می بینند امیدوارم در دو بازی بعدی شرایط بهتر شود

اسلامی بیان کرد: به تیم شایسته ذوب آهن تبریک می گویم و به تیم داوری خسته نباشید، زمانی که بازی فیزیکی باشد چنین برخوردهایی ایجاد می شود در نیمه اول حریف از دست استفاده می کردند، آنها بازیکنان باتجربه ای هستند و به خوبی از این موضوع استفاده کردند و کمی هم به آنها تخفیف داده شد و برخی صحنه ها هم از چشم آنها دور ماند.

سرمربی بسکتبال مس کرمان اظهارداشت:  درست است که ذوب آهن تیم بزرگی است؛ اما تیم ما در اصفهان توانست این چنین امتیاز بگیرد و در اصفهان با اختلاف 4 امتیازی چنین نتیجه ای گرفتن یک اتفاق خوب برای تیم ما است. امیدوارم در بازی بعدی از همان ابتدا وارد جریان بازی شویم و بازی به مراتب بهتری را به نمایش بگذاریم.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=78136