باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
چهارشنبه 9 خرداد ماه 1403 ساعت 19:33:05
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

حضور مدیرعامل باشگاه مس کرمان در جمع بسکتبالیست ها

پنج‌شنبه 24 فروردین ماه 1402 ساعت 20:17

در آستانه بازی پلی آف تیم بسکتبال مس کرمان برابر ذوب آهن در رقابت های لیگ برتر، آقای دکتر قرایی مدیرعامل باشگاه مس کرمان با حضور در جمع بسکتبالیست های این باشگاه با آن ها دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ پس از ارائه گزاراش از آخرین وضعیت تیم توسط آقای دادبخش سرپرست و آقای اسلامی سرمربی تیم بسکتبال مس کرمان، مدیرعامل باشگاه مس کرمان با تشکر و خسته نباشید به اعضای این تیم، تلاش نفرات تیم بسکتبال مس کرمان را در این فصل ستودنی دانست.

آقای دکتر قرایی با بیان اینکه تیم جوان و با انگیزه بسکتبال مس کرمان که با چهره خود نشان از پویایی این رشته ورزشی در استان کرمان می دهد گفت: نتایج شما با توجه به شرایط کلی لیگ برتر و رقیبان قدرتمند شما، خود نشان می دهد تا چه اندازه سختکوش و باانگیزه تلاش کرده اید.

مدیرعامل باشگاه مس کرمان افزود: قطعا شایستگی های این تیم بیش از این ها در طول راه پیش رو اثبات خواهد شد و بازی پلی آف برابر ذوب آهن فرصت تازه ای برای این تیم باانگیزه می باشد که بازهم قدرت خود را اثبات کند.

دکتر قرایی راه موفقیت را برای تیم بسکتبال مس کرمان بلند توصیف کرد و افزود: با تلاش کادر فنی مطمئن هستیم این تیم شایسته و جوان در فصول آینده توجهات بیشتری را به سمت خود جلب خواهد و تیم بسکتبال مس کرمان یکی از تیم ها شاخص در لیگ برتر خواهد شد.

 

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=78126