باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
پنج‌شنبه 6 اردیبهشت ماه 1403 ساعت 00:38:27
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

پیروزی بسیار مهم بسکتبالیست های مس کرمان در لیگ برتر

دوشنبه 3 بهمن ماه 1401 ساعت 20:16

تیم بسکتبال مس کرمان در هفته های رو به پایان دور گروهی رقابت های لیگ برتر عصر امروز به یک پیروزی بسیار مهم برابر تیم صنایع هرمزگان با نتیجه 80 بر 74 دست یافت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ در حالی که تنها سه بازی به پایان دور گروهی رقابت های لیگ برتر باقی مانده است، تیم بسکتبال مس کرمان در سالن شهید تجلی کرمان میزبان تیم صنایع هرمزگان بود که فاصله نزدیک امتیازی دو تیم در جدول این رقابت را بسیار حساس کرده بود.

با توجه به اینکه برنامه دیدارهای دور پلی آف بر اساس رتبه تیم ها در دور گروهی مشخص می شود، تیم پیروز در این دیدار می توانست به کسب جایگاه بهتر در میانه های جدول برای رسیدن به بازی بهتر در دور پلی آف نزدیک تر شود که شاگردان محمدرضا اسلامی با ارائه یک نمایش عالی در این بازی سنگین به امتیاز کامل این مسابقه با کسب پیروزی دست یافتند.

در حالی که بازی دو تیم بسیار نزدیک دنبال می شد و تیم صنایع هرمزگان تلاش زیادی برای نباختن در این بازی انجام داد اما در نهایت بلندقامتان مس کرمان موفق شدند با نتیجه 80 بر 74 پیروز این میدان باشند.

تیم بسکتبال مس کرمان با این برد در جدول مسابقات از 20 بازی خود به امتیاز 30 رسید تا در دو بازی باقی مانده در اراک برابر تیم نبوغ و در کرمان برابر تیم کاله، در نهایت رتبه خود را در دور گروهی مسابقات مشخص نماید.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=77907