باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
پنج‌شنبه 3 خرداد ماه 1403 ساعت 06:35:19
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

مربی هندبال مس کرمان: تعطیلات لیگ برروی آمادگی تیم ها تاثیر منفی می گذارد

یکشنبه 20 آذر ماه 1401 ساعت 10:26

مربی تیم هندبال مس کرمان پس از تساوی تیم خود برابر گیتی پسند اصفهان این بازی را از جمله دیدارهای سخت این فصل تیم خود برشمرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ حمید صادق شاه نشین در رابطه با این بازی گفت: حریف نفرات بسیار خوبی در ترکیب داشت و ما می دانستیم بازی برابر گیتی پسند از جمله بازی های سخت این فصل ما می باشد.

وی افزود: در این بازی با اشتباهات فردی که داشتیم کار را برای خود به خصوص در نیمه اول سخت کردیم و به نوعی برای خود در بازی گره ایجاد کردیم اما در نیمه دوم خیلی خوب به بازی برگشتیم و موفق شدیم علاوه بر جبران گل های خورده از حریف پیش بی افتیم اما در 20 ثانیه آخر بازی بازهم با عجله کار را پیش بردیک و همین سبب شد که پیروزی را با تساوی عوض کنیم.

سرمربی هندبال مس کرمان افزود: پس از این مسابقه لیگ در حدود دو ماه به واسطه بازی های تیم ملی تعطیل خواهد شد. هرچند ما نیز نسبت به این تعطیلی بلند مدت اعتراض داشتیم و معتقدیم که این تعطیلی های بلند مدت تیم ها را از شرایط آمادگی دور خواهد کرد اما بهرشکل برنامه ریزی فدراسیون به این نحو صورت گرفت و ما بر این اساس باید کار خود را ادامه دهیم.

صادق شاه نشین در رابطه با برنامه های آینده تیم خود گفت: 10 روز تیم را به مرخصی می فرستیم و پس از آن تمرینات را استارت می زنیم و با توجه به تعطیلی دو ماهه باید برروی کارهای بدنسازی تاکید زیادی داشته باشیم تا تیم از نظر بدنی دچار مشکل نشود.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=77802