باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
چهارشنبه 12 بهمن ماه 1401 ساعت 19:58:50
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

نتایج خوب مس کرمان در بازی های قبل برابر فولاد خوزستان

چهارشنبه 6 مهر ماه 1401 ساعت 21:37

تیم فوتبال مس کرمان در یکی از بازی های سخت این فصل خود در رقابت های لیگ برتر، روز شنبه نهم مهر ماه در خوزستان به مصاف فولاد خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ این دو تیم در حالی در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر به مصاف یکدیگر می روند که آخرین مصاف آن ها به بازی های جام حذفی فصل قبل برمی گردد که پس از تساوی دو تیم با نتیجه یک بر یک، مس کرمان موفق شد در ضربات پنالتی از سد تیم فولاد عبور کند.

اما جدا از بازی فصل قبل دو تیم در رقابت های لیگ برتر این دو تیم در لیگ برتر، مس کرمان و فولاد خوزستان تا پیش از بازی روز شنبه 14 بازی برابر یکدیگر برگزار کردند که سهم مس کرمان 6 پیروزی و سهم فولاد 3 برد بوده است و 5 بازی دو تیم نیز با تساوی خاتمه یافته است.

اولین بازی دو تیم در لیگ برتر به فصل 85 برمی گردد که بازی آن ها در ورزشگاه سلیمی کیا کرمان با تساوی یک بر یک به پایان رسید و فرزاد حسین خانی سرمربی این روزهای مس کرمان گلزن تیم مس در آن بازی بود. بازی برگشت دو تیم نیز در اهواز با پیروزی دو بر یک فولاد خاتمه یافت که حاتمی تک گل مس را به ثمر رساند.

در لیگ 86 فولاد در لیگ برتر حضور نداشت اما در فصل 87 دو تیم دو بازی پر گل و جذاب را برابر یکدیگر برگزار کردند که در بازی رفت در اهواز تلاش آن ها به تساوی دو بر دو رسید که ممبینی و ابراهیمی گلزنان مس کرمان بودند و در بازی برگشت مس با نتیجه 3بر2 فولاد را در ورزشگاه باهنر شکست داد که فاطمی، زالترون و ادینهو برای مس گلزنی کردند.

در سال 88 مس در هر دو بازی رفت و برگشت فولاد را شکست داد و در کرمان این تیم را با دو گل ادینهو و رجب زاده با نتیجه دو بر صفر برد و در بازی برگشت در خورستان یکی از سنگین ترین شکست های لیگ برتری در اهواز را نصیب فولاد کرد و با نتیجه 4بر0 این تیم را درهم کوبید که آشوبی، زالترون و سامرده دو بار برای مس گلزنی کردند.

در سال 89 و در بازی رفت در کرمان مس با گل منصوری فولاد را یک بر صفر شکست داد و این نتیجه در بازی برگشت به سود فولادی ها شکل گرفت.

در سال 90 مس در کرمان بازهم فولاد را شکست داد و این بار تک گل امرایی حکم به پیروزی یک بر صفر مس کرمان داد و جدال برگشت دو تیم در اهواز به تساوی یک بر یک رسید که شجاعی گلزن مس کرمان بود.

در سال 91 مس بازهم فولاد را در اهواز برد و با تک گل عنایتی این بار فولادی ها را شکست داد و بازی برگشت دو تیم در کرمان نیز به تساوی بدون گل رسید.

در سال 92 بازی رفت دو تیم در کرمان به تساوی دو بر دو رسید که ادینهو زننده هر دو گل مسی ها بود و بازی برگشت نیز در اهواز که آخرین مصاف دو تیم محسوب می شد با پیروزی یک بر صفر فولاد خاتمه یافت.

در مجموع مس کرمان در 15 بازی گذشته برابر فولاد خوزستان 7 بار طعم پیروزی را چشیده است که نشان می دهد مس برابر فولاد همیشه محکم بوده است.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=77631