باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
یکشنبه 12 آذر ماه 1402 ساعت 07:42:53
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

تورانیان: تمرینات بسیار خوبی در تیم ملی امید داشتم

سه‌شنبه 11 مرداد ماه 1401 ساعت 12:05

سامان تورانیان بازیکن تیم فوتبال مس کرمان که در اردوی تیم ملی امید کشورمان شرکت کرده بود، پس از اتمام اردوی این تیم به تمرینات مس در کرمان بازگشت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ تورانیان در خصوص اردوی تیم ملی امید کشورمان گفت: تمرینات بسیار خوبی در اردوی تیم ملی امید داشتیم و با انجام بازی های تدارکاتی خوب در این تمرینات به شکلی مفید مراحل آماده سازی نفرات طی شد. خوشحالم که کار با مربی بزرگی مثل آقای مهدوی کیا که در پست خود من هم سابقه بازی دارد، کار کردم و نکات بسیار خوبی از ایشان یاد گرفتم که همه این موضوعات سبب می شود از حضورم در اردوی تیم ملی امید بسیار خوشحال باشم.

تورانیان در رابطه با برنامه های پیش روی خود در اردوی تیم ملی امید می گوید: این تمرینات برای شرکت در بازی های کشورهای اسلامی بود که هنوز وضعیت اعزام تیم به طور دقیق مشخص نشده است و منتظر اعلام رسمی این موضوع هستیم.

بازیکن تیم فوتبال مس کرمان در رابطه با اردوی تدارکاتی این تیم در تهران گفت: در روزهایی که در اردوی تیم حضور داشتم کادر فنی تلاش زیادی برای آماده کردن نفرات تیم داشت که خوشبختانه تمرینات بسیبار خوبی را هم پشت سر گذاشتیم که نتیجه آن در طول مسابقات مشخص خواهد شد. تیم در شرایط سنگین بدنسازی است و قطعا با ادامه تمرینات، بازیکنان هرچه بیشتر از نظر بدنی و فنی در شرایط مسابقه قرار می گیرند و انشاالله با آماده ترین بدن ها لیگ برتر را آغاز خواهیم کرد.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=77526