باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
سه‌شنبه 14 تیر ماه 1401 ساعت 07:05:48
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

مس کرمان با انگیزه و در جهت آمادگی بیشتر برابر قهرمان فصل قبل جام حذفی

یکشنبه 26 دی ماه 1400 ساعت 11:04

تیم فوتبال مس کرمان که در رقابت های جام حذفی این فصل کشور با پیروزی بر تیم های خوشه طلایی و ماشین سازی به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها صعود کرده است، برابر تیم فولاد خوزستان به میدان خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ فولاد خوزستان که مدافع عنوان قهرمانی در فصل قبل رقابت های جام حذفی نیز می باشد، در مرحله قبل رقابت های این فصل موفق شد با نتیجه 3بر0 تیم شهرداری نوشهر را شکست دهد که عبدالله زاده، پاتوسی و مدافع حریف گلزنان فولاد در آن بازی بودند.

تیم فولاد خوزستان که سابقه دو قهرمانی در لیگ برتر کشور را نیز دارد، در بازی های این فصل پس از شروع کار خود با عبدالله ویسی، مجددا هدایت خود را به جواد نکونام سپرد و در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر از 15 بازی خود 5 برد، 6 تساوی و 4 شکست را در کارنامه ثبت کرده است تا با 21 امتیاز در رده هفتم جدول قرار بگیرد.

این تیم 12 گل زده و 13 گل خورده را در کارنامه دارد که پریرا با 7 گل زده بهترین گلزن این تیم می باشد و پاتوسی با 3 و بوحمدان و الجبوری با یک گل دیگر بازیکنان گلزن این تیم در این فصل بوده اند.

مس کرمان که در بازی های قبلی این فصل جام حدفی خود نشان داده بود برای آمادگی بیشتر نفرات خود در این مسابقات شرکت می کند، در این بازی نیز با انگیزه های کامل و در جهت حفظ همان آمادگی بیشتر نفراتش در این مسابقه گام خواهد گذاشت. فرزاد حسین خانی و جواد نکونام که روزگاری به عنوان دو هافبک دفاعی بزرگ فوتبال ایران قلمداد می شدند، در این بازی به عنوان سرمربیان دو تیم به مصاف هم خواهند رفت تا تقابل جذابی از سوی تیم های آنان شاهد باشیم.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=77132