باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
یکشنبه 10 مهر ماه 1401 ساعت 09:57:09
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

قهرمانی تیم دوچرخه سواری مس کرمان در رقابت های سوپر لیگ دانهیل کشور

شنبه 20 آذر ماه 1400 ساعت 15:26

تیم دوچرخه سواری کوهستان مس کرمان در رقابت های سوپر لیگ دانهیل کشور موفق شد با افتخار به عنوان قهرمانی رقابت ها دست پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ در این رقابت ها که در دو مرحله و با حضور 21 تیم برگزار شد، تیم مس کرمان در مجموع مسابقات 325 امتیاز کسب کرد تا بالاتر از تیم های زنجانیان و بایک شاپ عنوان قهرمانی این رقابت ها را از آن خود کند.

در رقابت های مرحله دوم سوپرلیگ دانهیل کشور که با حضور 48 دوچرخه سوار در در کوهستان های دارک شیراز برگزار شد، تیم مس کرمان با ترکیب آیدین صرافی، امین مجفی، میثاق پرتو . علی کرمی به مربیگری آقای حسین اسلامی به مصاف سایر قیبان خود رفتند و در نهایت جام قهرمانی رقابت های این فصل را بر بالای سر خود بردند.

دوچرخه سواران تیم دانهیل مس کرمان در مرحله اول این رقابت ها 142 امتیاز را کسب کرده بودند و در مرحله دوم مسابقات با کسب 183 امتیاز، مجموع امتیازی خود را به عدد 325 رساندند تا با اقتدار عنوان قهرمانی این رقابت ها را از آن خود کنند.

مسابقات سوپر لیگ این فصل کشور حکم انتخابی تیم ملی کشورمان را نیز داشت و دوچرخه سواران دانهیل با کسب این قهرمانی به اردوی تیم ملی کشورمان نیز دعوت شدند.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=77022