باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
دوشنبه 25 تیر ماه 1403 ساعت 08:48:11
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

معاون فنی باشگاه مس کرمان: آکادمی بسکتبال باشگاه راه اندازی شد

پنج‌شنبه 14 مرداد ماه 1400 ساعت 13:50

معاون فنی باشگاه مس کرمان در رابطه با آخرین شرایط تیم بسکتبال مس کرمان در راه آماده سازی خود برای رقابت های لیگ برتر توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ رسول نامجو در این باره گفت: پس از سپردن هدایت تیم به آقای محمدرضا اسلامی که از چهره های شاخص بسکتبال استان در کشور می باشند، روند نقل و انتقالات خود را زیر نظر ایشان آغاز کردیم و تشکیل یک تیم خوب را با حضور بازیکنان مد نظر ادامه می دهیم که برای تکمیل تیم، چند مرحله استعدادیابی را نیز انجام دادیم.

نامجو افزود: با آقای اسلامی قراردادی دو ساله امضا کردیم که در سال اول کسب نتایج خوب در بازی های لیگ برتر را هدف گذاری کرده ایم و در سال دوم با کسب بهترین نتایج، به دنبال کسب سکو می باشیم.

معاون فنی باشگاه مس کرمان به راه اندازی آکادمی بسکتبال باشگاه مس کرمان اشاره کرد و گفت: به دنبال یک کار بنیادین در بسکتبال کرمان هستیم و در همین راستا آکادمی بسکتبال باشگاه مس را با برنامه ریزی دقیق در این فصل راه اندازی کرده ایم تا نسل خوبی را از بسکتبالیست های مستعد کرمانی شناسایی نمائیم تا کرمان از طریق این آکادمی همچنان یکی از قطب های اصلی شناسایی استعداد در بسکتبال کشور باشد.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=76611