باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
پنج‌شنبه 3 خرداد ماه 1403 ساعت 06:15:31
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

عذرخواهی سرپرست باشگاه مس کرمان از نتایج اخیر و اعلام حمایت قاطع از سرمربی تیم

سه‌شنبه 4 خرداد ماه 1400 ساعت 13:52

سرپرست باشگاه مس کرمان با انتشار بیانیه ای ضمن عذرخواهی بابت نتیجه اخیر تیم، حمایت قاطع این باشگاه را از رضا مهاجری به عنوان سرمربی تیم فوتبال مس کرمان اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس، متن این بیانیه بدین شرح است:

هواداران عزیز، مردم گرانقدر کرمان زمین و علاقه مندان بیشمار به تیم فوتبال مس کرمان
بدون شک شکست غیرمنتظره تیم فوتبال مس کرمان برابر قشقایی شیراز، برای همه ما بسیار سخت و سنگین محسوب می شد و جای هیچ دفاع و توجیهی برای آن باقی نمی گذارد و اینجانب به عنوان سرپرست باشگاه مس کرمان، مسئولیت کامل این شکست را و ناکامی در کسب پیروزی در 4 مسابقه اخیر را بر عهده می گیرم.

عزیزان همراه... این اطمینان را داشته باشید که همانطور چهار پیروزی متوالی در هفته های گذشته ما را مغرور و فریفته نکرده بود، عدم پیروزی در چهار مسابقه اخیر نیز به هیچ عنوان مجموعه مس کرمان را ناامید و مایوس نخواهد کرد و تا روزی که بر مسند کار قرار داریم، با تمام قدرت برای رسیدن به منزل مقصود تلاش خواهیم کرد.

بی شک روزها و هفته های سرنوشت ساز و تاثیرگزاری پیش روی همه ما خواهد بود و در این ایام با توکل بر خدا و به پشتوانه حمایت های عاشقان دلسوز تیم، توانایی های کادر فنی تیم که جا دارد حمایت کامل باشگاه از ایشان در این زمان اعلام گردد و تلاش بازیکنان شایسته تیم، پرقدرت تر از گذشته از این مسیر با موفقیت عبور خواهیم کرد.

در شرایط پیش آمده جا دارد حاشیه سازان، منفعت طلبان و دشمنانی که با ادعای دوستی فعال تر از گذشته حضور خود را نشان می دهند، بر این نکته آگاه باشند که تحرکات آنان هیچگاه مجموعه مس را از اهداف خود دور نخواهد کرد و این مجموعه در کنار هواداران عاشق خود در ادامه مسیر مصمم تر گام برخواهد داشت.

اینجانب هیچگاه بنا را بر مصاحبه و شعار نگذاشته ام و برخلاف میل باطنی خود ضمن آخرین هشدار به تمامی دشمنان قسم خورده که برای انحراف مسیر موفقیت تیم فوتبال مس کرمان تلاش خود را به کار بسته اند، اعلام می دارم بدون هیچ پروا و مصلحت اندیشی و در اسرع وقت این نیات سوء را به اطلاع مردم شریف و نجیب کرمان و هواداران غیور واقعی خواهم رساند تا ادامه این تلاش های سوء مانعی برای موفقیت تیم فوتبال مس کرمان قلمداد نگردد.

مفتخریم که فارغ از این تحرکات، در کنار خود جمع کثیری از عاشقان را که دل در گرو موفقیت تیم و باشگاه مس کرمان دارند می بینیم و با همین انرژی از سمت آن ها به مقصود و هدف خود خواهیم رسید.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=76387