باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
شنبه 5 خرداد ماه 1403 ساعت 14:57:56
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

آمادگی کامل ورزشگاه باهنر کرمان برای میزبانی در شب

چهارشنبه 15 اردیبهشت ماه 1400 ساعت 09:55

با برگزاری بازی های لیگ یک فوتبال کشور در ایام ماه مبارک رمضان و فرا رسیدن روزهای گرم سال، ساعات برگزاری مسابقات نیز به بعد از غروب آفتاد موکول شده است و بازی این هفته مس در کرمان برابر خوشه طلایی نیز از ساعت 19 و 50 دقیقه آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ رضا فرسنگی از مسئولین نگهداری ورزشگاه باهنر کرمان، شرایط میزبانی این ورزشگاه در شب را بسیار مطلوب می داند.

آقای فرسنگی در این باره می گوید: هزار لوکس نور تائید شده از سوی سازمان لیگ برای ورزشگاه باهنر کرمان وجود دارد که سبب می شود وضعیت نور این استادیوم در استانداردترین شرایط خود برای برگزاری مسابقه فوتبال باشد که طی روزهای گذشته این نور مجددا تست شد و مشکلی ندارد.

وی در رابطه با وضعیت چمن این ورزشگاه نیز گفت: طی روزهایی که مسابقات برروی این چمن برگزار نمی شد، فرصت ایده آلی به دست آمد تا کارهای ترمیمی برروی آن انجام گیرد و با توجه به هوای خوب روزهای اخیر و کارهای صورت گرفته برروی چمن، وضعیت زمین بازی ورزشگاه باهنر نیز در ایده آل ترین شرایط خود به سر می برد و این ورزشگاه از هر نظر آماده برگزاری مسابقات پیش رو می باشد که جا دارد به تمامی عوامل زحمتکش برای آماده سازی و نگهداری این ورزشگاه خسته نباشید بگویم .

گفتنی است با اعلام فدراسیون فوتبال مبنی بر برگزاری بازی فینال جام حذفی در استان کرمان، ورزشگاه باهنر به عنوان یکی از ورزشگاه های میزبان بازی فینال جام حذفی این فصل در نظر گرفته شده است.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=76322