باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
شنبه 5 خرداد ماه 1403 ساعت 14:35:12
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

سرپرست تیم فوتبال مس: در تلاش هستیم کارت بازی بازیکنان جدید هرچه زودتر صادر شود

چهارشنبه 20 اسفند ماه 1399 ساعت 10:45

سرپرست تیم فوتبال مس کرمان در رابطه با بازی این تیم در جام حذفی برابر گل گهر و همچنین وضعیت صدور کارت بازی بازیکنان جدید تیم توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ عارف سعیدیان در رابطه با صدور کارت بازیکنان جدید تیم گفت: همکاران ما در تهران به شدت در حال تلاش هستند تا با انجام مسائل اداری مربوط به سازمان لیگ کارت بازی بازیکنان جدید تیم صادر شود و با توجه به اینکه فردا تعطیل رسمی می باشد در تلاش هستیم که این کار ظرف ساعات آینده رخ دهد که باید ببینیم سازمان لیگ در این زمینه تا چه اندازه همکاری می نماید.

سعیدیان در رابطه با بازی تیم مس کرمان در سیرجان برابر گل گهر گفت: همانطور که از قبل برای بازی های جام حذفی سیاست گزاری شده بود، در این مسابقه به نفراتی که در جریان بازی های لیگ یک به میدان رفته اند استراحت داده شده و تیم با ترکیبی از بازیکنان جوان و نفراتی که در طول لیگ کمتر محک خوردند صبح امروز راهی سیرجان شده است تا روز پنجشنبه برابر گل گهر به میدان برود.

وی در رابطه با مصدومین تیم نیز گفت: متاسفانه مچ دست علیرضا حیدری دروازه بان تیم که در بازی با استقلال خوزستان آسیب دید دچار شکستگی شده است و احتمالا تا 5 هفته نمی تواند تیم را همراهی کند. سجاد بیرانوند نیز دوران نقاهت خود را سپری می کند ولی به احتمال زیاد مشکلی برای بازی برابر گل ریحان در لیگ یک نخواهد داشت.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=76134