باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
پنج‌شنبه 26 فروردین ماه 1400 ساعت 18:44:43
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

انتقاد سرمربی هندبال مس به تغییر مسابقات مرحله نهایی

چهارشنبه 8 بهمن ماه 1399 ساعت 10:38

حمید صادقی سرمربی تیم هندبال مس کرمان می‌گوید با صعود 4 تیم به دور بعد مسابقات لیگ برتر هندبال مردان هزینه مازاد به تیم‌ها تحمیل شده است.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ سرمربی تیم هندبال مس کرمان در خصوص مرحله دوم مسابقات لیگ برتر هندبال با 8 تیم اظهار کرد: طبق آیین نامه قرار بود 3 تیم به بالا صعود کنند اما با آرای کمیته انضباطی قرار شده 4 تیم از هر گروه بالا بیایند. گویا فدراسیون این تصمیم را گرفته است که تضییع حقی صورت نگیرد.

حمید صادقی گفت: فکر می‌کنم بهتر بود در این خصوص با 4 تیمی که بالا آمده بودند صحبت می شد. ما منتظر بودیم تکلیف دو تیم مشخص شود اما 4 تیم دیگر بالا آمدند. این تصمیمی است که فدراسیون گرفته و من نمی‌توانم نظر خاصی بدهم.

سرمربی مس کرمان گفت: این شرایط به نوعی به نفع تیم من شد چون من با دو امتیاز بیشتر به مرحله بعد می‌روم. من قرار بود با 5 امتیاز صعود کنم اکنون با 7 امتیاز وارد مرحله بعد خواهم شد. البته از طرف دیگر باید با 8 بازی تکلیف قهرمانی مشخص می‌شد در صورتی که اکنون باید 8 بازی بکنم.

وی گفت: در این صورت خستگی بازیکنان را خواهیم داشت، مسابقات متمرکز است و باید در این مرحله 4 بازی انجام دهیم. از طرف دیگر هزینه مازادی روی دست باشگاه‌ها افتاده است‌. باشگاه باید برای دو بازی بیشتر که مدت حضور بیشتر می‌شود هزینه اسکان و ایاب ذهاب را پرداخت کند. این‌ها گردن تیم‌ها افتاده و باید انجام دهند.

همچنین از سوی فدراسیون هندبال برنامه مسابقات مرحله نهایی نیز در دور رفت خود اعلام شد که بر این اساس مس کرمان طبق برنامه زیر به مصاف حریفان خود در این مرحله می رود:

14 بهمن

ماهپاس ناجا قم – مس کرمان

16 بهمن ماه

مس کرمان – پرسپولیس بهبهان

18 بهمن ماه

ذوب آهن اصفهان –  مس کرمان

20بهمن ماه

مس کرمان- نیروی زمینی شهید شاملی کازرون

ساعت برگزاری این رقابت ها متعاقبا اعلام می شود.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=75915