باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
پنج‌شنبه 26 فروردین ماه 1400 ساعت 19:44:29
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

هندبالیست های مس از ده بهمن برای دفاع از قهرمانی، دور نهایی را آغاز می کنند

یکشنبه 21 دی ماه 1399 ساعت 10:04

تیم هندبال مس کرمان پس از ثبت رکورد صد در صد پیروزی در دور اول رقابت های خود در لیگ برتر هندبال و صعود مقتدرانه به مرحله نهایی رقابت ها، حالا خود را در دور نهایی لیگ برتر آماده تکرار قهرمانی فصل قبل می کند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ هندبالیست های مس از ده بازی خود ده پیروزی کسب کردند تا به عنوان تیم اول گروه و بدون حرف و حدیث راهی دور نهایی شوند اما به دلیل شائبه های پیش آمده در یکی از بازی های این گروه بین دو تیم سپاهان و فراز بام، هنوز تکلیف دو تیم دیگر صعود کرده از این گروه به طور قطعی مشخص نشده است.

مس کرمان در دور نهایی این رقابت ها به احتمال زیاد از دهم بهمن ماه در تهران برگزار خواهد شد، به دلیل کسب پیروزی در دور بازی رفت و برگشت برابر رقیبان دور اول خود، دیگر برابر آن ها بازی نخواهد کرد و به مصاف سه تیم صعود کننده از گروه دیگر رقابت ها خواهد رفت.

در این مرحله که بازی های خود را به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد کرد، مس کرمان با تیم های نیروی زمینی شاملی کازرون، ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس بهبهان مصاف می دهد.

تیم نیروی زمینی شاملی کازرون با شرایطی مشابه با تیم مس کرمان صعود کرد و با پیروزی در تمامی ده مسابقه خود صدرنشین شد تا به عنوان اصلی ترین رقیب مس کرمان برای قهرمانی مطرح باشد.

تیم ذوب آهن اصفهان از ده مسابقه خود با 6 پیروزی، 1 مساوی و 3 باخت و کسب 13 امتیاز و تیم پرسپولیس بهبهان نیز از ده بازی خود با کسب 6 پیروزی و 4 باخت و ثبت12 امتیاز به مرحله نهایی رقابت ها پای می گذارند.

برنامه دقیق مسابقات مرحله نهایی لیگ برتر هندبال کشور، به زودی از سوی فدراسیون اعلام خواهد شد.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=75846