باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403 ساعت 05:09:25
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

نظر سرمربی تیم بسکتبال مس کرمان در رابطه با بازی تیم ملی برابر عربستان

یکشنبه 9 آذر ماه 1399 ساعت 10:54

تیم ملی بسکتبال کشورمان در مسابقات انتخابی آسیا شب گذشته موفق شد برابر تیم بسکتبال عربستان به یک پیروزی شیرین و دلچسب دست پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ محمد کسایی پور سرمربی تیم بسکتبال مس کرمان در رابطه با این بازی تیم ملی گفت: من فکر می کنم پتانسیل ما بسیار بیشتر از آن چیزی بود که در بازی با عربستان نشان دادیم. به هر حال اولین بازی بود و کار سخت بود، هرچند که تیم‌هایی مثل عربستان و سوریه یک لول پایین‌تر از تیم‌هایی مثل فیلیپین و کره هستند. می‌شود تیم ملی عملکرد بهتری نسبت به بازی با عربستان داشته باشد.

او درباره عملکرد ضعیف تیم ملی ایران در حمله نیز گفت: فکر می کنم روی شوت‌ها خوب عمل نکردیم. بعد از مدت طولانی که بسکتبال تعطیل بود، به آمادگی و هماهنگی بیشتری نیاز داشتیم، هرچند که عربستان هم تلاش خیلی زیادی کرد و فراتر از انتظار ظاهر شد. البته در بعضی از توپ‌ها خوب نبودیم که این تیم‌ ما را اذیت کرد. به نظرم باید با تمرکز بیشتری بازی کنیم.

کسایی‌پور در واکنش به این سوال که آیا ضعف عملکرد ایران در ریباندها با حضور بازیکنانی چون ارسلان کاظمی می‌توانست برطرف شود؟ اظهار کرد: در هر صورت ارسلان بازیکن بسیار خوبی است و همیشه می تواند در بسیای از شرایط‌ به تیم ملی کمک کند. فعلا آمار را ندیده‌ام اما در هر حال نیاز است که از پتانسیل‌های‌خود بهترین استفاده را کنیم.

کارشناس بسکتبال ایران، در پاسخ به این سوال که تیم ملی برای بازی با سوریه چه نقاط ضعفی را باید برطرف کند؟ اظهار کرد: به نظر من یک مقدار باید روی دفاع انفرادی بهتر کار کنیم و روی بازیکنان حریف فشار بیشتری را وارد کنیم. در کوارتر اول فشار خوبی وارد کردیم اما در ادامه این اتفاق رخ نداد. باید انرژی خود را در کل زمان بازی تقسیم کنیم تا نتیجه بهتری بگیریم. روی این موضوع نوسان داشتیم.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=75626