باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
چهارشنبه 9 خرداد ماه 1403 ساعت 15:01:03
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

پیام روشن حضور مدیرعامل شرکت مس در جمع مسی های شهر کرمان/تلاش با نهایت دلگرمی

شنبه 17 آبان ماه 1399 ساعت 12:20

یکی از مهمترین اتفاقات اردوی تدارکاتی تیم فوتبال مس کرمان که در هفته گذشته در تهران رخ داد، حضور مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس آقای دکتر سعدمحمدی در جمع بازیکنان این تیم بود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ حضور آقای سعدمحمدی در مدیریت شرکت ملی صنایع مس یکی از بهترین اتفاقات ممکن برای ورزش این شرکت بود تا در کنار همه دست آوردهای بزرگ اقتصادی که شرکت مس در طول مدیریت ایشان کسب کرد، حوزه ورزش شرکت مس ایران نیز در راستای مسئولیت اجتماعی این شرکت، در سال گذشته به اندازه یک دهه، تنها در سال گذشته افتخار کسب کند و در روزهای دشوار برای مردم، از طریق ورزش شور و هیجان را برای آن ها به ارمغان آورد...

اگرچه در سال گذشته تیم فوتبال مس کرمان تنها به واسطه یک گل به لیگ برتر صعود نکرد که در شرایطی غیرمنصفانه و ناجوانمردانه این اتفاق رخ نداد اما تیم فوتبال مس کرمان با نهایت تلاشی که از خود نشان داد، هوادارانش را برای شکستن طلسم صعود آن هم از طریق سلامت خود امیدوار کرد.

و این مهم در سال جاری با حمایت مدیریت عالی شرکت ملی صنایع مس که با حضور خود پیام روشنی را به این تیم اعلام کردند محقق خواهد شد.

حضور یک مدیر کاملا مسلط به ورزش در راس شرکت مس سبب می شود که فارغ از هرگونه حواشی، آنچه که نهایت اهمیت را داشته باشد، تلاش با نهایت توان و کوشش برای ثبت بهترین نتایج است... در سال گذشته نیز و زمانی که تیم مس کرمان در ابتدای فصل در کسب نتیجه به مشکل خورده بود، آنچه که برای مدیریت این شرکت قابل درک و تحسبن بود، تلاش همه جانبه مجموعه تیم فوتبال مس کرمان بود که فارغ از هرگونه حاشیه سازی این اجازه را داد تا تیم مس در نهایت با همان تلاش روز به روز شایستگی های خود را بیشتر ثابت کند.

و حالا با حضور دکتر سعدمحمدی در جمع بازیکنان این فصل مس، این دلگرمی برای مجموعه تیم مس کرمان وجود دارد که فارغ از هر حرف و حدیثی به تنها چیزی که توجه می کنند تلاش و سختکوشی خود برای موفقیت باشد و مطمئن باشند که این سختکوشی، هم برای هواداران راستین مس و هم برای مدیریت عالی شرکت و باشگاه مس کرمان دیده خواهد شد.

قطعا مجموعه باشگاه مس کرمان این توجهات دلسوزانه و دلگرم کننده مدیریت عامل شرکت مس را برای خود چراغ هدایتی خواهد کرد که راه درست را برای خود تا رسیدن به مقصد به بهترین شکل و بدور از هر صدای آزار دهنده ای که فقط تمرکز را از موفقیت دور می کند، پیدا نماید.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=75553