باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
شنبه 8 آذر ماه 1399 ساعت 12:00:44
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

کمانداران بانو مس از آبان تیرهای خود را شلیک می کنند

سه‌شنبه 1 مهر ماه 1399 ساعت 09:54

با اعلام فدراسیون تیراندازی با کمان کشورمان، رقابت های لیگ برتر این فصل تیراندازی با کمان کشور با مجوز ستاد مبارزه با کرونا از آبان ماه آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ بر این اساس تیراندازان بانو مس کرمان نیز که به عنوان قهرمان دوره قبل در بخش کامپوند در این مسابقات حضور دارند، از همین ماه رقابت های خود را آغاز خواهند کرد.

 محبوبه شهریاری مسدول برگزاری این مسابقات، اظهار کرد: با توجه به این که ستاد ملی مبارزه با کرونا وزارت ورزش و جوانان‌ مجوز برگزاری لیگ برتر تیروکمان را صادر کرده است به تمام باشگاه ها اعلام کردیم که تا 15 مهر آمادگی خود را برای حضور در لیگ به فدراسیون اعلام کنند تا دوازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر تیروکمان را از آبان آغاز کنیم.

وی گفت: برای شرکت در لیگ هر تیمی باید مبلغ دو میلیون و پانصد هزار تومان ورودی پرداخت کند تا شرایط حضورش در لیگ فراهم شود.

شهریاری در پاسخ به این پرسش که با توجه به سرد شدن هوا و شیوع بیماری کرونا آیا تمهیدات خاصی برای برگزاری لیگ پیش بینی شده است یا خیر؟ افزود:  برای این که بتوانیم پروتکل های بهداشتی را به خوبی رعایت کنیم لیگ امسال متفاوت تر از سال های قبل خواهد بود، به طوری که در هر هفته رقابتها را با تعداد محدودی از تیم ها برگزار خواهیم کرد و تصمیم داریم مسابقات لیگ را تنها در سایت تیروکمان و از صبح تا ظهر برگزار کنیم تا تیم های شهرستانی مشکلی از نظر خوابگاه نداشته باشند.

مسوول برگزاری لیگ برتر تیروکمان خاطرنشان کرد: البته هنوز نمی دانیم چه تعداد از تیم ها برای شرکت در لیگ برتر  ثبت نام خواهند کرد، اما برای این که فاصله گذاری اجتماعی به خوبی رعایت شود و مشکلی از نظر رعایت پروتکل های بهداشتی نداشته باشیم سعی داریم با افزایش تعداد هفته های لیگ، تنها شرایط رقابت 2 تا 4 تیم را در ریکرو و کامپوند زنان و مردان را هر هفته فراهم کنیم تا ورزشکاران بدون هیچ دغدغه ای در لیگ تیر بزنند.

وی در پایان گفت: هر چند در سال گذشته استقبال خوبی از سوی باشگاه ها صورت گرفته بود و 32 تیم در لیگ برتر شرکت کرده بودند اما امسال با توجه به بیماری کرونا دقیقا نمی دانیم شرایط چگونه خواهد بود و چه تعداد تیم اعلام آمادگی خواهد کرد.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=75394