باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
شنبه 8 آذر ماه 1399 ساعت 10:42:33
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

هندبالیست های مس از 18 مهر به میدان می روند

دوشنبه 31 شهریور ماه 1399 ساعت 09:58

بنا به اعلام فدراسیون هندبال کشورمان، رقابت های لیگ برتر این فصل هندبال کشور از 18 مهر ماه آغاز خواهد شد تا هندبالیست های مس کرمان به عنوان مدافع قهرمانی سال قبل رقابت های خود را در این فصل آغاز کنند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ فدراسیون هندبال توانست بعد از پیگیری‌های زیاد مجوز برگزاری لیگ برتر هندبال را از ستاد مقابله با کرونا در ورزش کسب کند. این رقابت‌ها قرار است در بخش مردان از 18 مهر و در بخش بانوان از 27 مهر استارت بخورد.

لیگ برتر مردان با 12 تیم قرعه‌کشی شد اما احتمالا 2 تیم دیگر نیز اضافه خواهد شد تا لیگ برتر مردان با 14 تیم و در دو گروه به صورت متمرکز انجام شود. در حال حاضر حضور نفت و گاز گچساران قطعی شده و این تیم مبلغ ورودی را نیز پرداخت کرده است. تکلیف حضور تیم اراک نیز قرار است تا آخر این هفته مشخص شود.

در دور اول این رقابت ها تیم مس کرمان در گروه دو مسابقات با تیم های کیمیا کاشت کردستان -فولاد مبارکه سپاهان -زغال سنگ طبس -پرواز هوانیروز -فراز بام خائیز دهدشت همگروه شده است.

تمرینات این تیم به صورت جدی و منظم زیر نظر کادر فنی از یک ماه پیش آغاز شده است و هندبالیست های مس برای دفاع از عنوان قهرمانی تمرین می کنند.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=75390