باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
جمعه 7 آذر ماه 1399 ساعت 05:49:36
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

استارت مقدماتی تمرینات مس کرمان از عصر دیروز

یکشنبه 30 شهریور ماه 1399 ساعت 10:12

تمرینات مقدماتی تیم فوتبال مس کرمان برای فصل جدید رقابت های لیگ دسته یک فوتبال کشور از عصر دیروز زیر نظر رضا مهاجری سرمربی تیم، در زمین تمرینی کارگران تهران آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ در این تمرینات که تا پنجشنبه پیش رو ادامه خواهد داشت، علاوه بر بازیکنانی که در روزهای قبل آن ها اعلام شد و در فصل جدید در تیم مس کرمان حضور خواهند داشت، تعدادی از بازیکنان جوان و کرمانی تیم های پایه باشگاه مس کرمان نیز از جمله مهدی ناظمی، علی تهامی، علیرضا قادری، فروتن باقریان، سیروس بلندنظر و محمد خاکسارپور نیز حضور دارند.

عباس محمدی مربی دروازه بانان فصل قبل مس کرمان نیز به عنوان مربی دروازه بانان این فصل مس نیز در کنار آقای مهاجری در این تمرینات حضور دارد.

در تمرین عصر دیروز که اولین جلسه تمرینی مقدماتی تیم مس کرمان برای فصل جدید رقابت ها محسوب می شد، آقای محمودی نیا مدیرعامل باشگاه مس کرمان به همراه آقای نژادفصیحی معاون فنی باشگاه نیز حضور داشتند تا رفته رفته با تکمیل لیست بازیکنان این فصل مس کرمان که طی روزهای آتی نام نفرات جدید به آن ها اضافه خواهد شد و همچنین کامل شدن کادر فنی تیم، روند تمرینات تیم مس کرمان نیز روز به روز منسجم تر گردد.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=75388