باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
پنج‌شنبه 1 آبان ماه 1399 ساعت 15:23:02
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

کرمانی ها هیچ زمان این بازی را نباخته اند/مس محکم تر از آلومینیوم!

پنج‌شنبه 16 مرداد ماه 1399 ساعت 13:08

تیم های فوتبال مس کرمان و آلومینیوم اراک در حالی بازی به شمایل فینال صعود به لیگ برتر در بازی های لیگ یک این فصل برگزار می کنند که مس با نباختن در این بازی خود را کاملا در لیگ برتر احساس خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ اتفاق خوشایند برای مس کرمان در این است که مسی های شهر کرمان تاکنون هیچ وقت برابر آلومینیوم شکست را تجربه نکرده اند و برای تداوم همین روند روز شنبه برابر این تیم در کرمان به میدان خواهند رفت.

دو تیم از سال 1394 در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور، تاکنون 9 بار به مصاف هم رفتند که نکته جالب شکست ناپذیری جنس مس برابر آلومینیوم بوده است.

دو تیم در سال 94 در دو بازی رفت و برگشت به دو تساوی برابر یکدیگر رضایت دادند که در کرمان بازی دو تیم بدون گل مساوی تمام شد و در بازی برگشت در اراک دو تیم یک بر یک شدند که پورصف‌شکن زننده‌ی تک گل مس در این بازی بود.

در سال 95 نیز در اراک بازی دوتیم به تساوی بدون گل رسید اما در بازی برگشت تیم مس با تک گل محبوب‌مجاز تیم اراکی را با یک گل در کرمان شکست داد.

در سال 96 تیم مس این بار در اراک تیم آلومینیوم را شکست داد و با نتیجه‌ی دو بر صفر و با گل‌های حیات‌منش و فیضی از سد میزبان خود گذشت و بازی برگشت دو تیم در کرمان با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

در رقابت‌های  فصل قبل لیگ یک نیز دو تیم در بازی رفت در اراک به مصاف هم رفتند که مس موفق شد در زمین حریف با تک گل سجاد حیدری این تیم را شکست دهد. بازی برگشت دو تیم نیز در حالی در کرمان به تساوی بدون گل رسید که مس در دقیقه 90 پنالتی خود را از دست داد.

بازی رفت دو تیم نیز که در آذر ماه سال گذشته در اراک انجام شد در حالی به تساوی بدون گل رسید که داور مسابقه در این بازی گل صد در صد سالم مس کرمان را با تصمیمی عجیب و مبهم مردود اعلام کرد تا بازی بدون گل مساوی خاتمه یابد.

در مجموع 9 مسابقه‌ی دو تیم، تیم مس به سه پیروزی برابر آلومینیوم دست پیدا کرده است و شش مسابقه‌ی دو تیم نیز با نتیجه‌ی مساوی به پایان رسیده است.

سابقه دو تیم کاملا نشان می دهد که جنس مس محکم تر از آلومینیوم بوده است و در این بازی نیز عناصر غیور مس همچنان استحکام خود را به رخ حریف خواهند کشید.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=75273