باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
پنج‌شنبه 1 آبان ماه 1399 ساعت 16:33:20
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

بای داور بازی نیروی زمینی و مس/سوتی که باید ابهام پاک کند

چهارشنبه 8 مرداد ماه 1399 ساعت 13:04

از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران بازی های این هفته لیگ یک اعلام شد که بر این اساس علی بای کار قضاوت بازی تیم های نیروی زمینی تهران و مس کرمان را برعهده خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ در روزهای های گذشته بحث در رابطه با اشتباهات مسلم و تاثیرگذار داوری بر علیه مس کرمان بسیار مطرح شد و تمامی کارشناسان، اجحاف در حق مس از طریق سوت های داوران آن هم در حساس ترین هفته ها را کاملا تائید کردند.

این موضوع وظیفه آقای علی بای را برای قضاوت عادلانه و بی اشتباه بازی مس برابر نیروی زمینی در تهران کاملا سنگین می کند و قطعا این داور با تصمیمات عادلانه و صحیح خود باید از اشتباهات کمرشکن بازی های قبل ابهام زدایی انجام دهد.

علی بای از داوران جوان فوتبال کشور است که مسیر موفقیت را در این عرصه طی می کند و قطعا در بازی روز یکشنبه نیز در راستای مسیر رو به رشد خود گام برخواهد داشت.

وی در پنج بازی این فصل لیگ برتر نیز قضاوت کرده است که بازی تیم های استقلال و شاهین بوشهر و فولاد خوزستان و گل گهر از جمله آن ها بوده است. این داور در این پنج مسابقه از 16 کارت زرد استفاده کرده است و کارت قرمزی نشان نداده است.

آقای بای در این فصل از رقابت های لیگ یک سابقه داوری برای مس کرمان را دارد که بازی مس برابر قشقایی که در سیرجان برگزار شد و با یک گل به سود مس به پایان رسید را سوت زده است.

بای همچنین در سال 95 بازی تیم های مس کرمان و مس رفسنجان در لیگ یک قضاوت کرد که مس در این بازی هم با یک گل به پیروزی رسید.

کمک های آقای بای در این بازی حمیدرضا کنعانی و حسین گلشنی خواهند بود و هادی علی نیافر به عنوان داور چهارم حضور خواهد داشت. ناظر داوری نیز البرز حاجی پور خواهد بود.

تیم های نیروی زمینی و مس کرمان از ساعت 19 و 30 دقیقه روز یکشنبه 12 مرداد ماه در استادیوم الغدیر تهران به مصاف هم خواهند رفت.

 

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=75247