باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
پنج‌شنبه 28 تیر ماه 1403 ساعت 18:50:32
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان مس:هیچ تصمیمی مبنی بر لغو دور نهایی مسابقات گرفته نشده است

شنبه 6 اردیبهشت ماه 1399 ساعت 10:42

سرمربی تیم فوتبال نوجوانان مس کرمان که موفق شد به همراه این تیم به جمع چهار تیم پایانی رقابت های لیگ برتر نوجوانان این فصل صعود کند، گفت که تا امروز هیچ تصمیمی مبنی بر لغو بازی های این مرحله اتخاذ نشده است.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛  تیم فوتبال نوجوانان مس کرمان که در مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر نوجوانان کشور و برای کسب عنوان قهرمانی قرار بود در اسفند ماه گذشته در قائمشهر با تیم های نساجی، فولاد خوزستان و تراکتور تبریز رقابت کند، به دلیل شیوه ویروس کرونا، مسابقات خود را لغو شده دید.

رسول نامجو سرمربی این تیم در رابطه با آخرین شرایط برگزاری این رقابت ها گفت: تا امروز هیچ تصمیمی مبنی بر عدم برگزاری مسابقات این مرحله اتخاذ نشده است و با توجه به اینکه مقرر گردیده است مسابقات لیگ برتر رده سنی امید و جوانان در هفته های پایانی خود برگزار شود، به نظر می رسد بازی های رده سنی نوجوانان نیز برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه مطابق گفته های مسئول برگزاری مسابقات رده های سنی در سازمان لیگ، تصمیم گیری برای این موضوع در هفته آینده صورت می گیرد گفت: بازیکنان ما برنامه های تمرینی خود را در منزل دنبال می کنند و ما منتظر تصمیم نهایی برای برگزاری مسابقات رده سنی خود و مجوز تمرینات هستیم تا کار گروهی خود را از سر بگیریم.

رقابت های مرحله نهایی لیگ برتر نوجوانان کشور، با حضور چهار تیم ذکر شده به صورت متمرکز در یک شهر برگزار می شود که تیم های حاضر برای تعیین قهرمان و رده بندی این مسابقات، به صورت دوره ای با یکدیگر بازی می کنند.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=74969