باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
سه‌شنبه 5 تیر ماه 1403 ساعت 08:20:55
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

سرمربی مس نوین: از روند شکست ناپذیری تیم راضی هستم

سه‌شنبه 12 آذر ماه 1398 ساعت 11:19

سرمربی مس نوین از تساوی در خرم آباد ابراز رضایت کرد؛ اگرچه او اعلام کرد تیمش با هدف سه امتیاز مقابل خیبر قرار گرفته بود.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ مس نوین با تساوی خوب در خرم آباد و مقابل تیم مدعی خیبر روند شکست ناپذیری خود را به شش هفته رساند.

رضا ترکزاده سرمربی این تیم در خصوص بازی خیبر گفت: خوشحالم بعد از 22 سال که من به عنوان بازیکن به خرم آباد آمده بودم و به نتیجه مساوی رسیده بودم، باز هم در جمع مردم خونگرم خرم آباد حضور داشتم و توانستم مقابل تیم خوب و مدعی خیبر به مساوی برسم.

وی ادامه داد: 6 هفته است که تیم ما شخصیت پیدا کرده است. مس نوین تیم جوانی است و بازیکنانم در خرم آباد بازی قابل قبولی ارائه کردند و جا دارد از تلاش آن‌ها تشکر کنم. می‌دانستیم که بازی سختی است و در شرایطی که یک پنالتی ما گرفته نشد، به مساوی دست پیدا کردیم. البته برای کسب سه امتیاز به خرم آباد سفر کرده بودیم و چون جو خوبی نبود، از مساوی راضی بودم.

ترکزاده با بیان اینکه مس نوین در ادامه و در نیم فصل دوم در بین تیم های مدعی قرار خواهد گرفت، اظهار داشت: فشاری برای صعود روی دوش تیمم نیست و هر بازیکنی که آماده باشد در ترکیب قرار می‌ گیرد. خوشحالم که مس کرمان خوب نتیجه می گیرد و ما هم در کنار این تیم هستیم و همگی برای موفقیت تلاش می کنیم. امیدوارم نتایج ما موجب لبخند کرمان شود.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=74513