باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
چهارشنبه 15 مرداد ماه 1399 ساعت 15:50:30
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

حاشیه های ال مسینو دوازدهم/بهرام مس گیر!

چهارشنبه 8 آبان ماه 1398 ساعت 23:43

بهرام رشیدفرخی در حالی تنها 30 ثانبه بعد از ورود خود به زمین برای مس کرمان گلزنی کرد تا ال مسینو دوازدهم را به تساوی یک بر یک بکشاند که با این گل در ال مسینوها سه گله شد و بهترین گلزن این بازی ها لقب گرفت.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ رشیدفرخی پس از این گل با نشان دادن تمثال مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی شادی گل خود را به نمایش گذاشت.

هوای مطلوب و کیفیت چمن خوب ورزشگاه شهدای مس رفسنجان این امکان را به هر دو تیم داد که بازی تماشاگر پسندی از خود به نمایش بگذارند.

نزدیک به دویست هوادار تیم مس کرمان نیز در رفسنجان تیم خود را تنها نگذاشتند و جانانه تیم مس کرمان را در این بازی تشویق کردند.

در بین دو نیمه این بازی از آقایان محمودی نیا و قرایی مدیرعامل باشگاه مس کرمان و رئیس هیات فوتبال کرمان توسط باشگاه مس رفسنجان تقدیر شد.

پخش مستقیم بازی دو تیم هرچند اتفاق بسیار خوبی برای این بازی محسوب می شد اما در چند نوبت با قطعی روبرو شد تا هواداران دو تیم در پای شبکه استانی با مشقت این بازی را تماشا کنند.

سجاد حیدری در این بازی اولین بازی رسمی این فصل خود را با پیراهن مس انجام داد اما به شکلی عجیب و اشتباه از سوی داور بازی کارت قرمز گرفت تا بازی بعد تیم خود را از دست بدهد.

 

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=74406