باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
دوشنبه 28 خرداد ماه 1403 ساعت 04:22:51
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

مربی هندبال مس: بازی با منیزیم فینال زودرس بود

یکشنبه 19 اردیبهشت ماه 1395 ساعت 09:21

مربی هندبال مس کرمان نسبت به صعود تیم خود به فینال رقابت‌های لیگ برتر این فصل بسیار خوشبین است و توانایی زیادی در بازیکنان خود برای شکست منیزیم در فردوس می‌بیند.

محمد موسوی که تیمش در بازی رفت نیمه نهایی لیگ برتر هندبال کشور برابر منیزیم فردوس در کرمان تن به تساوی داد، در رابطه با این بازی گفت: شرایط مسابقه بسیار حساس و سخت بود. با توجه به توانایی که از دو تیم سراغ دارم خیلی افسوس می‌خورم که چرا در فینال به یکدیگر برخورد نکردیم و این بازی به نوعی فینال زودرس لیگ برتر است چراکه هر دو تیم شایستگی قهرمانی دارند.

موسوی ادامه داد: ما بازی را خوب شروع کردیم اما در اواخر نیمه‌ی اول و ابتدای نیمه‌ی دوم با اشتباهاتی که مرتکب شدیم حریف را در زمین برتر کردیم اما در اواخر مسابقه به خود آمدیم و بازی روانی انجام دادیم.

وی افزود: در اواخر مسابقه داور یک پنالتی مشکوک به سود حریف اعلام کرد که نقش تعیین کننده‌ای در جریان بازی داشت و اگر این پنالتی اعلام نمی‌شد می‌توانستیم برنده‌ی بازی باشیم.

سرمربی هندبال مس به بازی برگشت دو تیم در فردوس اشاره می‌کند و می‌گوید: ما در بازی‌های دور گروهی یک‌بار این تیم را در فردوس شکست داده‌ایم و از بازی برابر این تیم هیچ ترسی نداریم. من البته امیدوارم مشکلات مالی بازیکنان تیم تا قبل از این بازی رفع شود تا با انگیزه‌ی کامل و بدون هیچ مشکلی بازیکنان ما بازی برگشت را برابر منیزیم برگزار کنیم.

وی در رابطه با بازی سوم دو تیم گفت: هر تیمی که برنده‌ی بازی برگشت باشد با توجه به تساوی بازی رفت، به فینال خواهد رسید و تنها در صورت تساوی نتیجه‌ی بازی، بلافاصله بازی سوم در همان شهر فردوس برگزار خواهد شد.

تیم هندبال مس بدون بازیکن محروم و مصدوم روز چهارشنبه‌ی هفته‌ی جاری در فردوس میهمان تیم منیزیم خواهد بود.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=740