باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
پنج‌شنبه 3 خرداد ماه 1403 ساعت 06:24:57
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

محمد مهدی عسگری و میلاد پورمحسن دو بازیکن جدید برای سمت چپ مس(عکس و معرفی)

شنبه 22 تیر ماه 1398 ساعت 12:27

در ادامه فصل نقل و انتقالات لیگ دسته اول فوتبال کشور محمد مهدی عسگری و میلاد پورمحسن دو بازیکن با قابلیت بازی در سمت چپ زمین به تیم فوتبال مس کرمان اضافه شدند تا در این فصل با پیراهن مس کرمان به میدان روند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ محمد مهدی عسگری بازیکن 28 ساله فوتبال ایران با 181 سانتی متر قد سابقه بازی در لیگ برتر با پیراهن تیم سیاه جامگان را داشته است. او در نیم فصل اول رقابت های لیگ دسته اول فصل قبل کشور در تیم اروند خرمشهر توپ زد و برای این تیم در 12 مسابقه از 15 بازی دور رفت در ترکیب ثابت به میدان رفت و نزدیک به 1000 دقیقه برای این تیم بازی کرد. این بازیکن در نیم فصل دوم سال قبل به تیم لیگ برتری پارس جم اضافه شد و 460 دقیقه نیز برای این تیم به میدان رفت.

عسگری از دسته بازیکنان چند پسته محسوب می شود که با وجود اینکه در بازی های فصل قبل به عنوان دفاع چپ به بازی پرداخته بود، اما در تیم های خود سابقه بازی در دفاع راست را نیز دارد.

میلاد پورمحسن دیگر بازیکن جدید این فصل مس کرمان می باشد که 27 سال سن و 176 سانتی متر بلندای قامت دارد.

پورمحسن که در پست دفاع و هافبک چپ بازی می کند، سابقه بازی در تیم سپیدرود رشت را در کارنامه دارد و فصل قبل در تیم داماش گیلان توپ می زد که با این تیم ضمن صعود به فینال جام حذفی فوتبال کشور، در آستانه صعود به رقابت های لیگ یک نیز بود و پورمحسن یکی از بازیکنان تاثیرگذار داماش در فصل قبل محسوب می شد. 

 

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=64072