باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
چهارشنبه 22 مرداد ماه 1399 ساعت 02:15:16
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

به امید دو صعود شیرین دختران فوتسالیست و پسران بسکتبال مس

چهارشنبه 17 بهمن ماه 1397 ساعت 08:53

آخر این هفته روزهای بسیار حساسی برای دو تیم خوب و شایسته باشگاه مس کرمان می باشد و تیم فوتسال دختران کویر مس و پسران بسکتبالیست این باشگاه، این فرصت را دارند که با دو صعود شیرین، دل هواداران مس و ورزش کرمان را شاد نمایند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ تیم فوتسال دختران کویر مس کرمان که به نیمه‌نهایی رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور صعود کرده است، از ساعت 11 روز جمعه در اصفهان بازی برگشت خود را برای صعود به فینال این رقابت‌ها آغاز خواهند کرد.

دختران فوتسال کویر مس در بازی رفت خود در کرمان برابر تیم مدعی و قدرتمند نامی‌نو اصفهان با نتیجه‌ی نزدیک یک بر صفر شکست خوردند اما این تیم کاملا آماده است که با روحیه‌ای عالی و تمرکزی بالا، در بازی برگشت این باخت خفیف را جبران کند و به فینال مسابقات راه یابد.

باشگاه مس از طرف تیم بسکتبال خود نیز در آستانه‌ صعودی دیگر قرار دارد و بسکتبالیست‌های مس ازساعت 16 عصر پنجشنبه در سالن شهید نصراللهی کرمان برابر تیم ایی دو جهرم قرار می‌گیرند تا با کسب پیروزی در این بازی، ضمن کسب جواز صعود به لیگ برتر، به فینال رقابت‌های لیگ دسته اول کشور در منطقه‌ی جنوب نیز راه پیدا کنند.

در صورت عدم پیروزی تیم بسکتبال مس در این مسابقه، با توجه به پیروزی تیم مس در بازی رفت در جهرم، کار به بازی سوم کشیده خواهد و دو تیم ساعت 16 روز جمعه 19 بهمن در همین سالن بازی خواهند کرد.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=63670