باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
سه‌شنبه 25 تیر ماه 1398 ساعت 04:37:30
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

وضعیت محرومان و مصدومان تیم مس برای بازی با شهرداری ماهشهر

سه‌شنبه 18 دی ماه 1397 ساعت 10:35

تیم فوتبال مس کرمان که در اولین بازی دور برگشت خود برابر شهرداری در ماهشهر به میدان می‌رود، چند بازیکن خود را به دلیل محرومیت ومصدومیت در اختیار ندارد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه مس؛ حجت جهرمی سرپرست تیم فوتبال مس در رابطه با محرومان تیم مس در این بازی گفت: فرزاد حسین‌خانی و مهرداد قنبری با کارت‌ زردهایی که در آخرین بازی دور برگشت دریافت کردند این بازی را از دست دادند و سجاد گرائیلی نیز به دلیل اخراج از روی نیمکت در بازی قبل، در این بازی محروم است.

همچنین دکتر مداحی معاونت پزشکی تیم فوتبال مس کرمان در رابطه با مصدومان تیم مس در این بازیگفت: وحید اسماعیل‌بیگی به دلیل مصدومیت در ناحیه دو قلو پای خود این بازی را از دست داده است.

وی در رابطه با سایر مصدومان تیم مس نیز گفت: فرشید علوی و رضا ستاری مصدومیت خود را برطرف شده می‌بینند و مشکلی برای بازی ندارند. مهدی تیکدری نیز که در تمرینات از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد، با اقدامات پزشکی همراه با تیم به ماهشهر اعزام شد و می‌تواند بر اساس نظر کادر فنی در این مسابقه مورد استفاده قرار گیرد. همچنین آرمان شهدادنژاد نیز مصدومیتی خفیف در عضلات خود احساس می‌کرد که مشکل او نیز برای این بازی رفع شده است. 

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=63572