باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403 ساعت 04:10:42
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

حضور نماینده کرمان در آخرین تمرین تیم فوتبال مس

یکشنبه 8 فروردین ماه 1395 ساعت 18:31

آخرین تمرین تیم فوتبال مس کرمان پیش از بازی با آلمینیوم هرمزگان همراه بود با حضور نماینده‌ی کرمان در مجلس شورای اسلامی و مدیر عامل و اعضای هیات مدیره این باشگاه.

بازیکنان تیم فوتبال مس کرمان که ظهر امروز در زمین اصلی ورزشگاه باهنر کرمان به تمرین می‌پرداختند، در اواخر تمرین شاهد حضور آقای محمد رضا پورابراهیمی نماینده‌ی کرمان در مجلس بودند که برای صحبت و تشویق بازیکنان مس به این تمرین آمد.

آقایان حمید موسوی مدیر عامل باشگاه مس و محمودی‌نیا از اعضای هیات مدیره‌ی باشگاه نیز وی را همراهی می‌کردند.

در پایان این تمرین شاداب آقای پورابراهیمی در جمع بازیکنان مس با تبریک عید نوروز و خیر مقدم به آقای میثاقیان گفت: مردم کرمان سال گذشته روزهای خوبی با آقای میثاقیان سپری کردند و در این فصل نیز با حمایت قاطعی که از ایشان در کرمان انجام می‌شود، امیدواریم که روزهای خوب تا صعود مس به لیگ برتر تداوم داشته باشد.

وی از بازیکنان تیم مس کرمان به واسطه‌ی تلاش‌شان تمجید کرد و گفت: قطعا این تیم بزرگ جایگاه بزرگی مثل صعود به لیگ برتر را می‌خواهد و در توان تمام مجموعه‌ی مس برآورده کردن این هدف وجود دارد و ما امیدواریم که این اتفاق در بازی‌های پیش رو رقم بخورد.

نماینده‌ی مردم کرمان در مجلس از حمایت قاطع استان از تیم فوتبال مس خبر داد و گفت: از آنجا که صعود تیم مس به لیگ برتر پیروزی تمام کرمان است، همه باید از این تیم با تمام وجود حمایت کنیم تا بازیکنان نیز در زمین مسابقه نتیجه‌های مورد نظر را کسب کنند.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=618