باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
دوشنبه 28 خرداد ماه 1403 ساعت 05:04:12
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

بگوویچ: برای دفاع به قائمشهر نیامده بودیم

دوشنبه 26 بهمن ماه 1394 ساعت 11:27

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان پس از شکست تیمش برابر نساجی قائمشهر از تداوم گل خوردن تیمش از روی ضربات ایستگاهی ابراز تعجب و ناراحتی کرد.

وینگو بگوویچ در پایان این بازی گفت: خیلی ناراحت کننده است که ما بازهم به شیوه‌ی بازی‌های قبل خود از روی یک ضربه‌ی ایستگاهی گل دریافت کردیم و در حالی که هم حریف می‌دانست که ما برروی این ضربات آسیب پذیریم و هم تیم ما به این نکته واقف بود، نمی‌بایست اجازه دهیم که بازهم از این شیوه گل بخوریم اما بازهم در زمان زدن یکی از این ضربات دچار اشتباه شدیم و گلی دریافت کردیم که تا پایان بازی نتوانستیم آن را جبران کنیم.

وی افزود: بهرشکل ما می‌دانستیم بازی کردن برابر تماشاگران پرشور نساجی بسیار سخت است و از همین رو برنامه‌ریزی کرده بودیم که در نیمه‌ی اول گلی دریافت نکنیم ولی گل ابتدای بازی برنامه‌های تیم ما را به نوعی خراب کرد. ما برای دفاع کردن به قائمشهر نیامده بودیم و برنامه داشتیم که به خصوص در نیمه‌ی دوم برنامه‌های خود برای رسیدن به پیروزی را پیاده کنیم ولی متاسفانه نساجی با کنترل بازی بعد از گل این اجازه را به تیم ما نداد.

بگوویچ ادامه داد: من همچنان به تیم خودم امیدوارم و امروز بازیکنان جوان تیم من که برای اولین بار بازی به این سنگینی را تجربه می‌کردند همانند خورشیدی و محمدی، نمایش خوبی داشتند و ما با این بازیکنان خوب به آینده‌ی تیم بسیار خوشبین هستیم و شک نکنید که مس به لیگ برتر صعود خواهد کرد.

سرمربی تیم مس با بیان اینکه دوران افت این تیم به اتمام خواهد رسید گفت: ما با یک برد به بازی‌ها و روند پیروزی‌های خود بازخواهیم گشت و تیم تمرکز خود را مجددا در زمین پیدا خواهد کرد. ما با کسب پیروزی به این هدف خود خواهیم رسید و دیگر اجازه نمی‌دهیم تیم به راحتی امتیاز از دست دهد.

بگوویچ از تماشاگران قائمشهری تشکر کرد و گفت: آن‌ها شب قبل از بازی به ما خوش‌امد گفتند و با تشویق جالب خود در طول نود دقیقه کمک بزرگی به پیروزی تیم‌شان در خانه انجام دادند. با اینکه نساجی نتایج خوبی در این فصل نگرفته بود اما هواداران این تیم خیلی پرشور این تیم را تشویق می‌کردند و این نعمت بزرگی برای تیم قائمشهری محسوب می‌شود که جا دارد بابت برخورد خوبی هم که با تیم ما انجام دادند از آن‌ها تشکر کنم.

وینگو بگوویچ به ادامه‌ی راه تیم خود در لیگ یک اشاره کرد و گفت: ما هدفمان صعود به لیگ برتر است و برای رسیدن به این هدف هرچند دچار افت شویم ولی به موقع مجددا روی پای خود می‌ایستیم و اجازه نمی‌دهیم که از هدف دور بمانیم و قطعا همه‌ی کرمانی‌ها نیز در راه این هدف به ما کمک خواهند کرد.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=501