باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
دوشنبه 28 خرداد ماه 1403 ساعت 04:06:54
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

ایجاد آرامش روانی به صورت علمی در تیم فوتبال مس

شنبه 26 دی ماه 1394 ساعت 13:02

نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور، با استرس‌ها و تنش‌های روانی خاص خود همراه است و تیم‌هایی می‌توانند از این مرحله‌ی خطرناک به سلامت عبور کنند که از نظر ذهنی و روانی نیز به آمادگی‌های خاص خود رسیده باشند.

باشگاه صنعت مس کرمان در جهت برقراری آرامش روانی در تیم فوتبال خود به صورت علمی و حرفه‌ای، دست به اقدامات دقیقی زده است و از این جنبه نیز به آمادگی تیم فوتبال خود اهمیت قائل شده است.

دکتر بهنام بستان متخصص امر در این زمینه است که صاحب مقالات و کتاب‌های زیادی در زمینه آرامش فکری و روانی در انجام کارهای گروهی از جمله تیم‌های ورزشی است.

وی که در مقاطعی با برخی از تیم‌های ملی نیز در این زمینه به همکاری پرداخته است، در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ دسته اول کشور در کنار تیم فوتبال مس قرار خواهد داشت تا برنامه‌های خود را در این زمینه ارایه کند.

وی بعد از بازی تیم برابر شهرداری اردبیل با بازیکنان تیم به صحبت پرداخت و در همان جلسه‌ی اول تاثیرات مثبت خود را به خوبی نشان داد به نحوی که وینگو بگوویچ سرمربی تیم فوتبال مس نیز از حضور وی به شدت استقبال کرد و آن را بسیار مفید دانست.

دکتر بستان قرار است در جلساتی که با کادر فنی تیم فوتبال مس و بازیکنان این تیم برگزار می‌کند، راهکارها و تجربیات خود را در اختیار آن‌ها قرار دهد.

البته دکتر بستان در کنار سایر تیم‌های ورزشی باشگاه مس نیز خواهد بود و به آن‌ها مشاوره‌های لازم را خواهد داد.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=406