باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403 ساعت 03:51:12
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

دعوت تنیسور تیم دختران مس به تیم ملی

چهارشنبه 23 دی ماه 1394 ساعت 10:22

بازیکن تیم تنیس روی میز دختران مس کرمان به اردوی تیم ملی دعوت شد تا در اردوی تدارکاتی این تیم برای شرکت در رقابت‌های قهرمانی جهان شرکت کند.

تیم ملی بانوان تنیس روی میز ایران که برای حضور در مسابقات جهانی مالزی قرار است در پروتور جهانی مجارستان شرکت کند ، قبل از حضور در این رقابت ها از روز چهارشنبه 23 دیماه در اصفهان اردو می زند .

در این اردو محبوبه عمرانی تنیسور خوب تیم مس کرمان نیز به همراه سایر دعوت شدگان حضور خواهد داشت تا زیر نظر کادر فنی این تیم، خود را برای شرکت در این رویداد مهم آماده کند.

این اردو تا روز دوشنبه 28 بهمن ماه طول خواهد کشید و اعضای تیم ملی بانوان تنیس روی میز روز 29 دیماه عازم مجارستان خواهند شد . در اردوی اصفهان علاوه بر عمرانی سیما لیموچی سرمربی و ندا شهسواری ،  مریم صامت و غزاله مولاطلب اعضای تیم ملی بانوان ، اردوی مشترکی با مربی و دو بازیکن زن کره ای با همکاری هیات تنیس روی میز استان اصفهان خواهند داشت تا با آمادگی مطلوب تری روانه پروتور جهانی مجارستان شوند . تیم ملی تنیس روی میز بانوان ایران اسفندماه راهی مالزی برای حضوردر مسابقات قهرمانی جهان خواهد شد .

همچنین قرار است اردوی مشابه ای نیز با حضور ملی پوشان مرد در آستانه اعزام به مجارستان در تهران تشکیل شود که بزودی اسامی دعوت شدگان اعلام خواهد شد .

تیم تنیس روی میز دختران مس چندی پیش به همراه عمرانی عنوان نایب قهرمانی دور رفت رقابت‌های لیگ برتر را کسب کرد.

 

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=396