باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
پنج‌شنبه 30 خرداد ماه 1398 ساعت 06:01:30
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

حضور مدیرعامل باشگاه مس کرمان در تمرینات تیم هندبال

پنج‌شنبه 10 اسفند ماه 1396 ساعت 18:07

مدیرعامل باشگاه مس کرمان به همراه مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان کرمان در تمرینات تیم هندبال مس حضور پیدا کردند.

محمدرضا کافی و امیری خراسانی در این دیدار با بازیکنان و کادر فنی تیم هندبال مس به دیدار و گفتگو پرداختند تا اعضای این تیم در دو بازی حساس پیش رو در لیگ برتر با تمام توان به میدان بروند.

مدیرعامل باشگاه مس در جمع بازیکنان هندبال این باشگاه عنوان کرد: شما یکی از دو تیم کاملا بومی لیگ برتر هندبال این فصل بودید که نشان می‌دهد یک نسل از هندبال استان را تشکیل داده‌اید. همانطور که تیم جوانی را در این فصل داشتیم به آینده‌ی آن کاملا امیدواریم و با پیروزی در دو بازی آتی و حفظ تیم در لیگ برتر انشاالله در سال آینده با قدرت و تجربه‌ای دو چندان در برابر این حریفان نتایج بسیار بهتری کسب خواهیم کرد.

وی افزود: قطعا کمبودهایی در رابطه با این تیم وجود دارد که با جلسات بسیار خوبی که با اعضای اداره ورزش و هیات هندبال برگزار شده است اتفاقات بسیار خوبی برای این تیم در روزهای پیش رو رخ خواهد داد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز با بیان اینکه تیم هندبال مس یکی از تیم‌های بسیار مهم ورزش استان می‌باشد گفت: برنامه‌ریزی‌های بسیار خوبی برای این تیم داریم که انشاالله خیلی زود با به ثمر نشستن آن‌ها، می‌توانیم بازهم به جایگاه اصلی خود در هندبال ایران دست یابیم.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=2649