باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
شنبه 29 دی ماه 1397 ساعت 03:53:35
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

تبریک تولد ویژه به دو جوان آینده‌دار مس/مصدومیت را شکست دهید وبا قدرت برگردید

شنبه 21 بهمن ماه 1396 ساعت 14:36

حسین تهامی و مهدی تیکدری دو جوان آینده‌دار باشگاه مس کرمان که این روزها دوران نقاهت و آسیب‌دیدگی خود را پشت سر می‌گذارند، وارد بهار جدیدی از زندگی خود شدند که مدیریت باشگاه مس کرمان به طور ویژه به این دو جوان باشگاه خود تبریک گفت.

تهامی و تیکدری در فصل قبل بازی‌های لیگ یک حسابی خوش درخشیدند و به نوعی در سال گذشته صف شکن برای ورود بازیکنان جوان اکادمی‌ باشگاه مس در تیم‌های پایه به تیم بزرگسالان بودند.

آن‌ها در این فصل از رقابت‌های لیگ یک با بدشانسی محض دچار مصدومیت شدند اما با تمریناتی که با انگیزه‌ی فراوان پشت سرگذاشته‌اند، روز به روز خود را به مرز آمادگی نزدیک‌تر می‌کنند تا بازهم با چهره‌ای درخشان از استعدادهای فوتبال کرمان در کشور رونمایی کنند.

محمدرضا کافی مدیرعامل باشگاه مس که برای انجام امور باشگاه در تهران به سر می‌برد،با ارسال پیام ویژه‌ای تولد این دو بازیکن جوان را تبریک گفت و به آن‌ها اعلام کرد که با روحیه‌ی تمام مراحل آمادگی پس از مصدومیت خود را سپری کنند و برای باز شدن راه جوانان فوتبالیست کرمانی، با تمام وجود با بازگشت به زمین مسابقه توان خود را نشان دهند.

تیکدری و تهامی نیز با تشکر از توجه ویژه‌ی مدیرعامل باشگاه مس، این اقدام را برای پشت سرگذاشتن دوران مصدومیت خود از نظر روحی بسیار مفید و اثرگذار اعلام کردند و ابراز اطمینان نمودند که با رهایی از بند مصدومیت و رسیدن به مرز آمادگی با تمام وجود برای مس خواهند جنگید.

روابط عمومی و کمیته‌ی اجرایی مسابقات باشگاه مس کرمان به نمایندگی از مدیرعامل باشگاه پیام تبریک و هدایای این بازیکنان را به رسم یادبود به آن‌ها اهدا نمود.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=2597