باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
شنبه 29 دی ماه 1397 ساعت 04:03:49
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

مسی‌ها برای انجام کار بزرگ عازم بابل شدند

شنبه 23 دی ماه 1396 ساعت 13:19

کاروان تیم فوتبال مس کرمان برای برگزاری بازی هفته‌ی نوزدهم خود در رقابت‌های لیگ دسته یک کشور، عصر دیروز سفر خود را به بابل برای انجام بازی برابر تیم خونه به خونه آغاز کرد.

کاروان تیم فوتبال مس کرمان شامل فرهاد سالارى , حمید عرفانى , رضا حیدرى , رامتین سلیمان زاده , سید احمد آهى , میلاد باقرى , حسین حیدرى , محمد خلیلى , احسان پورشیخعلى , محمدسلیمان علیزاده , على علیزاده , محمود مطلق زاده , میلاد محمدى , کیانوش میرزایى , شاهرخ غلامرضاپور , مقداد اکبرخواه , یاسر فیضى , احمد حسن زاده ظهر دیروز راهی تهران شد و دیشب به قائمشهر رسید تا برای بازی عصر فردا آماده شود.

مس برای این بازی محرومی ندارد اما سه مصدوم این تیم مهدی تیکدری، حسین تهامی و امین کاظمیان هستند که از مدت‌ها قبل به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم مس نمی‌باشند.

بازیکنان مس کرمان که بعد از شکست هفته‌ی قبل برابر شهرداری تبریز در کرمان به شدت ناراحت شده بودند هم قسم شده‌اند که در این بازی سخت خارج از خانه جبران مافات کنند و اجازه سخت‌تر شدن کار خود برای رسیدن به رده‌های بالای جدول را ندهند.

بازیکنان مس یک جلسه تمرینی سبک را ظهر امروز در شمال کشور برگزار می‌کنند تا برای بازی عصر فردای خود که از ساعت 14 در ورزشگاه هفت تیر بابل آغاز می‌شود از هر جهت آماده باشند.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=2512