باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
شنبه 29 دی ماه 1397 ساعت 03:36:54
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

مس ب امروز از منطقه خطر به منطقه صعود فرار می‌کند

سه‌شنبه 19 دی ماه 1396 ساعت 09:10

در ادامه‌ی رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور، عصرامروز و از ساعت 14 در ورزشگاه سلیمی‌کیا کرمان تیم فوتبال مس ب در یکی از بازی‌های حساس خود به میدان می‌رود.

شاگردان رضا ترکزاده در بازی پانزدهم این فصل خود در حالی میزبان تیم گل ابریشم تهران هستند که این بازی از جهات مختلف برای تیم مس ب حساس می‌باشد.

مسی‌های ب همکنون با شانزده امتیاز در ردهی هشتم جدول قرار دارند و تیم گل ابریشم با یازده امتیاز در رده‌ی دهم جدول جای دارد. اگر مس ب موفق شود هر سه امتیاز این بازی خانگی را از آن خود کند یک فرار طلایی را از پائین جدول انجام داده است و با ایجاد فاصله با تیم‌های سقوط کننده خیال خود را از منطقه‌ی خطرناک جدول راحت می‌کند.

در مقابل تیم مس ب با سه امتیاز بازی امروز حتی می‌تواند به رده‌ی ششم جدول چشم بدوزد و این یعنی مس ب می‌تواند در 5 هفته‌ی باقی مانده حتی برای چهار رده‌ی بالای جدول جهت صعود خط و نشان بکشد.

مسی‌های ب در بازی رفت در تهران گل ابریشم را با سه گل درهم کوبیدند و حالا منتظر هستند که در بازی برگشت نیز در کرمان یک نتیجه‌ی خوب برابر این تیم کسب نمایند.

لیست 18 نفره تیم مس ب برای بازی امروز بدین شرح می‌باشد: - رسول عسکری-احمدعربپور-محمدحسین ابراهیمی-علی خلیلی-حمزه فراموزپور-محسن بهرامی-رامین محمدی-رحیم ده یادگاری-رضا محمدی- سعیدشمس الدینی -سهیل زندی -فرشیدعلوی-سجاداسماعیلی-رضاپورمهدی ابادی-رضاعرب پور-علی زاده محمود ابادی-مصطفی مظهری-محمدغلامی

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=2507