باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
شنبه 29 دی ماه 1397 ساعت 03:36:49
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

برگزاری اولین تست میدانی سلامت سنجی آکادمی باشگاه مس(عکس)

یکشنبه 17 دی ماه 1396 ساعت 10:23

آکادمی باشگاه مس کرمان در ادامه‌ی فعالیت‌های بزرگ و عملی خود برای سلامت سنجی جسمی و روحی بازیکنان و استعدادهای حاضر در آکادمی این باشگاه، اولین تست میدانی سلامت سنجی خود را برگزار کرد.

پیرو جلسات مقامات آکادمی باشگاه مس کرمان با خانواده‌های فوتبالیست نونهال این آکادمی، تست میدانی سلامت سنجی این فوتبالیست‌ها با حضور 120 بازیکن 8 تا 13 سال در محل باشگاه مس کرمان برگزار شد.

در این تست که با همکاری موسسه سلامت توسا و با مجهزترین وبروزترین دستگاه‌های سلامت سنجی برگزار گردید، از فوتبالیست‌های نونهال اکادمی مس در سه شاخه 35 متر سرعت و شتاب، 4 در 9 متر چابکی و سرعت و 540 متر استقامت تست‌های لازم برگزار گردید و نتیجه‌ی آزمون آن‌ها در پرونده‌ی این بازیکنان ثبت شد.

مرحله‌ی دوم این برنامه روز 21 آبان ماه برگزار می‌شود تا برنامه‌ریزی‌های نوین آکادمی باشگاه مس برای پرورش استعدادها به شیوه‌ای به روز و علمی ادامه داشته باشد.

اقدامات جدید آکادمی باشگاه مس با استقبال بسیار خوب والدین و کارشناسان سلامت روبرو شده است و باشگاه مس در دو حوزه‌ی سلامت وپرورش روانی و فرهنگی و همچنین سلامت جسمی، برنامه‌های خود را در این آکادمی پیش می‌برد.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=2502