باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
پنج‌شنبه 26 مهر ماه 1397 ساعت 17:10:15
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

توضیحات لازم برای دریافت پخش مستقیم اینترنتی بازی امروز تیم مس

سه‌شنبه 23 آبان ماه 1396 ساعت 10:31

بازی عصر امروز تیم فوتبال مس کرمان برابر ماشین‌سازی تبریز نیز به صورت زنده از شبکه‌ی اینترنتی ققنوس پخش خواهد شد که علاقه‌مندان برای تماشای این بازی این نکات را در نظر داشته باشند:

⭕️ علاقه مندان برای تماشای بازیهای مس کرمان به وسیله لپ تاپ، رایانه یا گوشی های سیستم عامل ios فقط کافی است بر روی لینک
‏http://www.phoenixtv.ir
کلیک کرده و پس از ورود به سایت بر روی شبکه ققنوس کلیک کنند تا علاوه بر پخش مستقیم بازیها، شاهد اتفاقات پیش از بازی دو تیم نیز باشند.

✔️ همچنین کسانی که با گوشی های سیستم عامل اندروید قصد تماشای زنده این بازی را دارند کافی است اپلیکیشنی که در سایت مورد اشاره قرار دارد را روی گوشی های خود نصب کنند و پس از ورود به آن برروی گزینه پخش زنده و سپس شبکه ققنوس کلیک کنند تا بازیهای تیم مس کرمان را به صورت آنلاین تماشا نمایند.

✔️ همچنین  امکان جدید  دیگری به پخش مستقیم بازی‌های مس نیز اضافه شده است که مخاطبان میتوانند از طریق تلگرام بازی را انلاین تماشا نمایند. برای این منظور فقط کافیست به پیامی که دقایقی قبل از شروع بازی در کانال گذاشته خواهدشد، توجه کرده و روی عکس آن پیام کلیک کنید تا از آن طریق نیز بازی را به صورت زنده ملاحظه نمایید.

✔️ علاوه بر این برای بینندگان این شبکه اینترنتی بازی به صورت ٣کیفیت متفاوت در دسترس قرار خواهد گرفت تا با توجه به کیفیت های مورد نظر ( فول HD، کیفیت بالا و کیفیت متوسط) بازی را تماشا نمایید.

لازم به ذکر است برای دانلود اپلیکیشن پخش مستقیم بازی به کانال تلگرامی باشگاه مس به آدرس mesfc@ مراجعه نمائید تا علاوه بر دانلود این اپلیکیشن به صورت لحظه به لحظه از اتفاقات این بازی نیز آگاه شوید.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=2349