باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
پنج‌شنبه 26 مهر ماه 1397 ساعت 17:11:48
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

پیام مدیرعامل شرکت مس برای صعود تیم فوتبال مس به لیگ برتر

دوشنبه 22 آبان ماه 1396 ساعت 20:29

دبیر اجرایی کمیته‌ی فرهنگ و ورزش شرکت مس و مشاور مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران ظهر امروز در دیدار با مدیرعامل باشگاه مس کرمان و اعضای هیات مدیره‌ی آن و سرمربی تیم فوتبال مس کرمان، پیام مهندس احمد مرادعلیزاده مدیرعامل شرکت مس ایران را در رابطه با صعود تیم فوتبال مس به لیگ برتر را به آن‌ها ابلاغ کرد.

در این جلسه آقای مرتضی دلاوری در دیدار با آقایان اخلاقی و سیاوشی ازاعضای هیات مدیره‌ی باشگاه و سیدامجد مسعودزاده مدیرعامل و احمد نخعی سرمربی تیم فوتبال مس، ضمن بررسی آخرین وضعیت تیم فوتبال مس کرمان، پیرامون ادامه‌ی روند کار این تیم در بازی‌های لیگ یک به بحث و تبادل نظر پرداختند.

آقای دلاوری با ابلاغ پیام مدیرعامل شرکت مس گفت: مدیریت شرکت ملی صنایع مس بر صعود تیم فوتبال مس به رقابت‌های لیگ برتر و موفقیت در مسابقات لیگ یک این فصل تاکید کامل دارند و با بیان صریح این موضوع بر فراهم کردن کلیه شرایط و امکانات بر اساس مصوبات قانونی اذعان کردند.

مشاور مدیرعامل شرکت مس افزود: آقای مرادعلیزاده تیم فوتبال مس را یکی از مهمترین عوامل اثر گذار در بحث‌ اجتماعی شهر کرمان عنوان نمودند که موفقیت این تیم می‌تواند بر بخش‌های مختلف اجتماعی و حتی اقتصادی شهر کرمان اثر گذار باشد و برای شادی دل مردم کرمان و هواداران این تیم، باید کلیه اقدامات لازم که منجر به موفقیت تیم فوتبال مس می‌گردد در دستور کار باشگاه مس قرار داشته باشد و شرکت ملی صنایع مس نیز در این راستا و بر اساس نیازسنجی‌های فنی از سوی باشگاه مس و چارچوب‌های قانونی خود، کلیه‌ی امکانات لازم در این زمینه را در اختیار باشگاه مس و تیم فوتبال آن قرار خواهد داد.

مدیر عامل باشگاه مس کرمان نیز با بیان اینکه تمامی فعالیت های انجام گرفته در باشگاه مس از ابتدای تشکیل تیم در این فصل بر مبنای صعود به لیگ برتر بوده است از تلاش همه جانبه در ماه های گذشته و روزهای پیش رو برای رسیدن تیم فوتبال مس به جایگاه واقعی خود در جدول لیگ یک سخن گفت.

در این جلسه اعضای هیات مدیره و سرمربی تیم فوتبال مس کرمان نیز باردیگر با تشکر از حمایت‌ها و توجهات عالی مدیریت شرکت مس، فضای ایجاد شده در تیم فوتبال مس کرمان را در فصل جاری بسیار مطلوب عنوان کردند و تاکید نمودند که با موفقیت در ادامه‌ی راه بازی‌های لیگ یک و رسیدن به هدف نهایی مجموعه‌ی مس، جواب حمایت‌های مدیران ارشد شرکت مس را خواهند داد و برای شادی دل مردم کرمان و هواداران مس از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد. 

در ادامه‌ی این نشست طرفین پیرامون مسائل مختلف تیم از جمله امکانات و شرایط لازم برای ادامه‌ی حرکت بهتر به گفت و گو پرداختند و حاضرین نظرات خود را در این زمینه با یکدیگر مطرح کردند.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=2347