باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403 ساعت 05:23:49
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

پیام تبریک دکتر قرایی سرپرست باشگاه مس به پیمان نصیری و زهرا نعمتی

جمعه 20 مهر ماه 1397 ساعت 10:44

در پی کسب موفقیت های ورزشکاران شایسته استان کرمان یعنی پیمان نصیری و زهرا نعمتی در رقابت های پاراآسیایی جاکارتا، دکتر علی قرایی سرپرست باشگاه مس کرمان در پیامی این موفقیت را به آن ها و جامعه ورزش کرمان تبریک گفت.

در این پیام می خوانیم:

"ورزشکاران سرافراز دیار همیشه قهرمان استان کرمان

خانم زهرا نعمتی و آقای پیمان نصیری

موفقیت شما در کسب مدال در بازی های پاراآسیایی جاکارتا باردیگر موجب شادی و افتخار مردمان دیار کریمان و سرافرازی ایران اسلامی گردید.

بدون شک زحمات شما در کسب این افتخارات تا ابد در ذهن همگان باقی خواهد ماند و نام شما دربلندای ورزش کرمان و ایران ثبت خواهد شد.

به نمایندگی از خانواده بزرگ ورزش صنعت مس، این قهرمانی را به شما عزیزان که جزئی از خانواده بزرگ ورزش مس در کشور نیز هستید تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

باشد که همواره و در مراحل مختلف زندگی خود پیروز وسربلند باشید". 

گفتنی است دونده 1500 متر کشورمان توانست گردن آویز طلای این رشته در کلاس T20 بازیهای پاراآسیایی را به دست آورد.

پیمان نصیری قهرمان کشورمان در فینال مسابقات 1500 متر کلاس T20 در کنار هشت دونده دیگر به میدان رفت و در پایان مسابقه با به جا گذاشتن حد نصاب 04:07:10 دقیقه اول شد و به مدال طلا رسید. پس از نصیری دوندگانی از کشور ژاپن به مدال‌های نقره و برنز رسیدند.

پیش از این زهرا نعمتی نیز در مسابقات تیراندازی ریکرو بازی های پاراآسیایی جاکارتا یک مدال نقره در بخش انفرادی و یک طلا در بخش تیمی میکس از آن خود کرده بود.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=23271