باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403 ساعت 04:59:16
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

طرح گسترده باشگاه مس برای استعدادیابی از تمام شهرستان‌های کرمان

شنبه 16 اردیبهشت ماه 1396 ساعت 09:47

باشگاه مس کرمان میزبان جلسه‌ی مهمی با حضور روسای هیات فوتبال شهرستان‌های کرمان بود تا آخرین راهکارها برای برنامه‌ای جامع جهت استعدادیابی از فوتبالیست‌های تمام شهرستان‌های کرمان تدوین و مشخص شود.

آقای سیدامجد مسعودزاده مدیر عامل باشگاه مس کرمان به همراه آقایان حمید حاج اسماعیلی معاونت فنی باشگاه و ایرج کهندل و رضا عبدالرشیدی از اعضای کمیته فنی و آکادمی باشگاه مس، در این جلسه میزبان روسای هیات‌های فوتبال شهرستان های کرمان بودند.

آقایان مقدمی رئیس هیات بم، جعفری رئیس هیات زرند، مصلحی رئیس هیات بافت، شریف‌زاده رئیس هیات راور، محمودی رئیس هیات کهنوج، سالاری رئیس هیات جیرفت و اوژند رئیس هیات منوجان در این نشست آخرین برنامه‌‌ریزی‌های لازم برای کشف استعدادهای فوتبال مناطق خود را با باشگاه مس کرمان در میان گذاشتند.

در این جلسه مقرر شد پایگاه‌های استعدادیابی از تاریخ اول مرداد ماه در سنین 12 و 13 سال در این شهرستان‌ها با محوریت باشگاه مس کرمان راه‌اندازی گردد.

همچنین مسابقات بین این پایگاه‌های استعدادیابی طرح‌ریزی شد و همچنین دو جشنواره با مضمون شاد و کشف استعدادها در آبان ماه و دهه فجر پیش رو با میزبانی باشگاه مس کرمان برگزار خواهد شد.

بر این اساس بازیکنان و نفرات مستعد شناسایی شده در این پایگاه‌ها و مسابقات و همچنین جشنواره‌ها تحت نظر تیم‌ها و آکادمی باشگاه مس کرمان قرار خواهند گرفت.

همچنین در این نشست در رابطه با کلاس آموزشی برای مربیان این شهرستان‌ها نیز طرح‌ریزی وبرنامه‌ریزی به عمل آمد.

باشگاه مس کرمان درصدد است با پیشبرد این برنامه‌‌ریزی‌های هدف‌مند از تمام پتانسیل فوتبال استان در تمام شهرستان‌های کرمان نهایت استفاده را ببرد.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=1789