باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
پنج‌شنبه 26 فروردین ماه 1400 ساعت 18:43:59
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

منصور ابراهیم‌زاده: برای این قضاوت متاسفم

چهارشنبه 16 فروردین ماه 1396 ساعت 19:19

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان پس از پایان بازی تیم خود برابر سپیدرود که با شکست یک بر صفر مس انجام شد به شدت از داوری این بازی گلایه کرد.

منصور ابراهیم‌زاده گفت: این پیروزی را به هواداران سپیدرود تبریک می‌گویم و در مورد این تیم نمی‌توانم صحبت کنم اما در رابطه با داور بازی باید بگویم که از نوع قضاوت او بسیار متاسفم

وی افزود: داور در این مسابقه‌ی حساس اصلا خوب قضاوت نکرد و با اشتباهات عدیده‌ی خود زمینه‌ی شکست تیم ما را فراهم کرد و ما در این زمینه باید سوالات خودمان را مطرح کنیم.

سرمربی مس در رابطه با خطای پنالتی که علیه تیم او اعلام شد گفت: قبل از خطای پنالتی بازیکن ما به درستی توپ را تصاحب کرد که داور آن را خطا گرفت و همین خطا در نهایت منجر به اعلام پنالتی شد و اگر داور به درستی قضاوت می‌کرد هیچ زمان این صحنه در محوطه‌ی جریمه‌ی ما اتفاق نمی‌افتاد.

ابراهیم‌زاده با بیان اینکه بارها برروی نظارت بر بازی‌های لیگ یک تاکید کرده بود افزود: ما می‌دانستیم که سرانجام روزی این عدم نظارت‌های درست و در پی آن اشتباهات داوری برای ما مشکل ایجاد می‌کند که در نهایت امروز شاهد رخ دادن این موضوع بودیم.

وی در مورد شانس صعود مس به لیگ برتر گفت: 4 بازی و 12 امتیاز باقی مانده است و ما حالا با صدر جدول 6 امتیاز اختلاف داریم که باید ببینیم در هفته‌های آتی وضعیت جدول به چه شکل در خواهد امد.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=1713