باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت‌مس‌کرمان
Sanat Mes Kerman F.C.
تاریخ روز
یکشنبه 6 خرداد ماه 1397 ساعت 03:53:08
نوع قلم :‌   اندازه‌ی قلم :‌

هافبک میانی راه آهن به مس کرمان پیوست

یکشنبه 19 دی ماه 1395 ساعت 12:58

در ادامه‌ی فصل نقل و انتقالات نیم فصل لیگ دسته اول کشور، یک بازیکن دیگر به تیم مس اضافه شد و در نیم فصل دوم در این تیم توپ خواهد زد.

علی‌اکبر فرهنگ بازیکن جوان و خلاق تیم راه اهن تهران که به گفته‌ی بسیاری از کارشناسان بهترین بازیکن این تیم در دور رفت رقابت‌های لیگ دسته اول کشور بود با امضای قرارداد رسما به تیم مس کرمان پیوست.

فرهنگ در پست هافبک میانی  کار می‌کند و از دقت پاس بسیار بالایی برخوردار است و نقش عمده‌ای در تغذیه‌ی مهاجمان تیم راه‌آهن در نیم فصل اول و همچنین طرح‌ریزی حملات این تیم داشت.

او که برای راه‌آهن در نیم فصل اول رقابت‌ها در دوازده بازی مجموعا 1061 دقیقه بازی کرده است، یک گل در برابر فولاد یزد به ثمر رسانده است.

فرهنگ نیز از جمله بازیکنانی است که به واسطه‌ی پست بازی خود و نیاز تیم‌های لیگ یکی، مشتریان زیادی داشت که در نهایت با تیم مس کرمان به توافق رسید تا در نیم فصل دوم بازی‌های لیگ یک هواداران تیم مس منتظر درخشش این بازیکن در میانه‌ی زمین خود باشند.

او سابقه‌ی بازی در لیگ برتر با پیراهن تیم‌های پیکان و راه‌آهن را نیز دارد.

بعد از فرهاد سالاری، کیانوش رضایی و مجتبی محبوب‌‌مجاز، فرهنگ چهارمین بازیکنی است که در نیم فصل لیگ امسال به مس اضافه شده است.

لینک خبر‌ :: http://mes-fc.ir/news/?Id=1471